Працювати відповідально в інтересах виборців закликав депутатів голова фракції Партії регіонів в Чернігівський облраді Микола Стрілець
Вже традиційно напередодні чергової сесії чернігівської обласної раді відбулося засідання найчисельнішої її фракції – Партії регіонів.
Відкрив засідання її голова Микола Стрілець. Він запропонував плідно попрацювавши розглянути найбільш гострі питання, які будуть винесені на сесію. А щоб розмова була конструктивною, на засідання фракції Миколою Івановичем були запрошені відповідальні чиновники, які компетентно відповідали на запитання, які виникли у депутатів.
Голова обласної ради Анатолій Мельник ознайомив присутніх з порядком денним и прокоментував найбільш проблемні, на його думку, питання.
Особливо, наприклад була підкреслена актуальність Звернення до Верховної Ради України щодо плати за приєднання до електричних мереж суб’єктів господарювання і фізичних осіб та Звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України з пропозицією щодо зарахування державного мита за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень до бюджетів місцевого самоврядування.
Серед питань, піднятих депутатами знову були і невчасність перерахування коштів держказначейством, і використання депутатських коштів, і якість документів, які готуються до розгляду апаратом облради. Жодного питання не залишилося без відповіді.
Підбиваючи підсумки, Микола Стрілець наголосив, що робота депутатів в округах залишається актуальною, а наближення політичних баталій робить її ще відповідальніше. Він подякував депутатам за активну участь у першовересневих святах і закликав так же активно і відповідально підійти до участі в заходах з нагоди 70-ї річниці визволення Чернігівської області та м. Чернігова від фашистських загарбників та Дня партизанської слави.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.