Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 10:09:50

Вечір пам’яті загиблих журналістів у Ніжині. ФОТО

17.09.2013   11:35Агенцiя

Журналісти ніжинських видань зібрались під кроною вікового дубу що на Гоголівській та згадали загиблих журналістів. Більше сотні свічок принесли з собою та запалили на кованій огорожі храму Іоана Богослова.

Крім журналістів, також прийшли мешканці Ніжина, щоб виразити свою солідарність і підтримку місцевим медійникам. У промовах йшлося про непрості стосунки з владою, про сприйняття простими людьми того, що є щоденною практикою кожного журналіста.

Доречи, кілька ніжинських видань проігнорували запрошення і не долучились до спільноти колег. Мабуть берегли себе від зв’язків з активним товариством. Та треба сказати, що зустріч пройшла в дуже добрій, позитивній атмосфері.

Велика вдячність всім, хто долучився. Бо пора вже просинатися.


http://www.uezd.com.ua/page/vechir-pamyati-zagiblix-zhurnalistiv.html

Останні новини Чернігівщини

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

2 лютого: цей день в Україні і світі

2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47

День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини