Чернігівська “Свобода” пікетувала консульство РФ із вимогою повернути українського рибалку на батьківщину
6 вересня в Чернігові активісти Всеукраїнського об’єднання “Свобода” провели пікетування Почесного консульства Російської Федерації з вимогою повернути на батьківщину українського рибалку Олександра Федоровича.

Націоналісти зачитали текст резолюції, яка була адресована Почесному консулові Російської Федерації у м. Чернігові Алієву В.А. У документі націоналісти, зокрема, вимагають:
1.Всебічного та об’єктивного розслідування вбивства мирних українських рибалок;
2.Припинення безпідставних звинувачень і насильницького утримання російською стороною громадянина України Олександра Федоровича.
Учасники мітингу тримали плакати з надписами: “Вимагаємо покарати винних у смерті українських рибалок!”, “Звільнити Олександра Федоровича!”, “Митний союз – ярмо!”.
Перед учасниками акції виступили активісти Чернігівської обласної організації ВО “Свобода”, а також настоятель Катедрального собору Святої великомучениці Катерини Української православної церкви Київського Патріярхату отець Євген Орда.
Нагадаємо, що 17 липня близько 18:00 в Азовському морі сталося так зване “зіткнення” українського рибальського баркаса й катера берегової охорони прикордонної служби РФ.
“Ми не можемо закрити очі на те, як поводяться росіяни. Вони хотіли, аби ніхто не дізнався про їхній злочин, і почали тікати з місця події. Внаслідок цього загинуло четверо рибалок і лише один – Олександр Федорович – залишився живим, якому не надали допомоги вчасно. Тепер українській стороні не дозволяють втручатися та допомагати, тобто вчергове демонструють своє “братнє” ставлення до українського народу!” – зазначив під час виступу голова Чернігівської обласної організації ВО “Свобода” Костянтин Лубенцов.
Представники консульства не були присутні на пікеті, тому по закінченню учасники акції передали резолюцію мітингу особисто.
Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО “Свобода”
Останні новини Чернігівщини
У Коропі поліцейські притягнули до відповідальності нетверезого водія, який спричинив ДТП 09:28
Днями до поліції надійшло повідомлення від мешканки селища Короп про те, що невідомий чоловік, керуючи автомобілем Daewoo Lanos, в’їхав у її паркан, а потім пошкодив господарську будівлю.
Хвилина мовчання у Чернігові відтепер лунає в чотирьох мікрорайонах міста 08:47
У чотирьох мікрорайонах Чернігова щоранку о 9:00 годині відтепер оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання.

15 жовтня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1330 Російська агресія - Day 1330 Russian aggression
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.