Представлено нового начальника УСБУ в області
4 вересня заступник Голови Служби безпеки України генерал-лейтенант Володимир Породько представив нового начальника Управління Служби безпеки України в Чернігівській області полковника Олександра Довженка.
Олександр Довженко працює в системі Служби безпеки України з 1993 року. Служив на різних посадах в регіональних органах і в Центральному Управлінні. Пройшов шлях від оперуповноваженого до заступника начальника Управління. З 2012 року по вересень 2013 року обіймав посаду заступника начальника Головного Управління СБУ у місті Києві та Київській області.
У представленні взяли участь голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівники правоохоронних, судових та контролюючих органів області.
У своєму виступі голова облдержадміністрації зауважив, що жителі Чернігівщини сприймають усіх керівників правоохоронних органів і всіх керівників інших органів виконавчої влади як одне ціле – як владу.
“Спільними зусиллями, плідною співпрацею та у взаємодії правоохоронних органів з органами виконавчої влади ми будемо виконувати ті завдання, які ставлять перед нами і Президент, і Уряд, і керівництво кожного з відомств. Тільки в об’єднаній роботі ми досягнемо успіху і покращення життя наших людей”, – наголосив керівник області.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression