Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 18:01:50

Почесними громадянами Чернігівщини можуть стати...

03.09.2013   12:53

Третього вересня відбулося засідання комісії з питань присвоєння звання "Почесний громадянин Чернігівської області"

За рішенням обласної ради звання "Почесний громадянин Чернігівської області" присвоюється один раз на рік і лише трьом особам. Подавати кандидатури на розгляд комісії можуть керівники ОДА та облради, депутати місцевих рад різних рівнів.

Так на засіданні комісії 3 вересня були розглянуті кандидатури 9 претендентів на звання Почесний громадянин Чернігівської області. Так, Коропська райрада запропонувала Савича Петра, Прилуцька райрада - Коптєва Юрія та Мирошниченка Анатолія. Депутатами обласної ради були подані кандидатури Валентина Запорощука, Віктора Кияновського, Леоніда Кучми, Віталія Масола, Івана Плюща та Анатолія Москаленка.

Комісія після обговорення та дискусії ухвалила рішення на розгляд 14 сесії обласної ради з пропозицією присвоїти звання "Почесний громадянин Чернігівської області" таким відомим людям Чернігівщини: Кучмі Леоніду Даниловичу, Плющу Івану та Масолу Віталію Андрійовичу.

В майбутньому комісія вирішила запропонувати обласній раді розглянути пропозицію розширити кількість осіб, яким можуть за один рік присвоїти звання "Почесного громадянина". Хоча в інших 11 областях України, де також визначають таким чином поважних та відомих людей, існує квота - 3 особи на рік.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.