Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 07:56:56

Почесними громадянами Чернігівщини можуть стати...

03.09.2013   12:53

Третього вересня відбулося засідання комісії з питань присвоєння звання "Почесний громадянин Чернігівської області"

За рішенням обласної ради звання "Почесний громадянин Чернігівської області" присвоюється один раз на рік і лише трьом особам. Подавати кандидатури на розгляд комісії можуть керівники ОДА та облради, депутати місцевих рад різних рівнів.

Так на засіданні комісії 3 вересня були розглянуті кандидатури 9 претендентів на звання Почесний громадянин Чернігівської області. Так, Коропська райрада запропонувала Савича Петра, Прилуцька райрада - Коптєва Юрія та Мирошниченка Анатолія. Депутатами обласної ради були подані кандидатури Валентина Запорощука, Віктора Кияновського, Леоніда Кучми, Віталія Масола, Івана Плюща та Анатолія Москаленка.

Комісія після обговорення та дискусії ухвалила рішення на розгляд 14 сесії обласної ради з пропозицією присвоїти звання "Почесний громадянин Чернігівської області" таким відомим людям Чернігівщини: Кучмі Леоніду Даниловичу, Плющу Івану та Масолу Віталію Андрійовичу.

В майбутньому комісія вирішила запропонувати обласній раді розглянути пропозицію розширити кількість осіб, яким можуть за один рік присвоїти звання "Почесного громадянина". Хоча в інших 11 областях України, де також визначають таким чином поважних та відомих людей, існує квота - 3 особи на рік.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.