Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 травня, 02:58:25

Поглянь навколо себе і не будь байдужим

07.12.2011   11:15

Соціально-творчу акцію із красномовною назвою “Поглянь навколо себе і не будь байдужим” презентували сьогодні в Чернігові.

Ініціатор проекту – Юрій Северин, автор і виконавець, член Білоруської Спілки музичних діячів. Партнери – Чернігівське обласне відділення Української Спілки ветеранів Афганістану та комунальне підприємство “Міський Палац культури” міської ради.

Як зазначає автор ідеї, він сам народився на Чернігівщині, тут навчався і часто приїздить до родичів. Тому йому близькі проблеми виховання патріотизму та поваги до старшого покоління. А як старший офіцер запасу вбачає актуальним надати підтримку Чернігівському обласному госпіталю для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни.

“Ми всі у неоплатному боргу перед нашими ветеранами, тож своїм концертним гастрольним туром Чернігівщиною я хотів би привернути увагу всіх, хто може надати посильну допомогу госпіталю в придбанні медичного обладнання й апаратури. Крім того, я сподіваюся що ця акція матиме ще й виховний вплив на сучасну молодь”, – вважає Ю. Северин.

За словами директора міського Палацу культури, заступника голови обласного відділення УСВА Анатолія Кирилюка, презентація такої суспільно-корисної акції саме в День Збройних Сил України має підкреслити її важливе значення у військово-патріотичному вихованні підростаючих поколінь. “Підтримка заходів героїко-патріотичного виховання молоді є одним із чільних напрямків роботи нашої організації”, – наголосив А. Кирилюк. Він також нагадав, що Палац культури постійно підтримує подібні заходи. Так, уже два роки поспіль тут проводиться фестиваль патріотичної пісні “Поклик серця”, що збирає численну аудиторію.

Детальніше на організаційних моментах зупинився начальник управління культури міської ради Олег Васюта. Він переконаний, що гастрольний тур Ю. Северина значно пожвавить культурно-мистецьке життя в регіоні, особливо у віддалених населених пунктах.

Головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу “Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни” Володимир Товчига поінформував про діяльність і потреби закладу, розрахованого на 100 ліжкомісць. Станом на початок 2011 року під наглядом медзакладів області перебували понад 86 тис. чол.: в тому числі – 7742 інваліди війни, 5613 учасників бойових дій, 63701 учасник війни, 9269 осіб, прирівняних за пільгами. Понад 3 тисячі інвалідів війни та учасників бойових дій – це ветерани Афганістану. Щороку в госпіталі отримують лікування до 2-х тисяч осіб.

Звісно, найбільш вартісними проблемами закладу є придбання сучасної діагностичної, лабораторної та фізіотерапевтичної апаратури, без яких ефективне лікування просто неможливе. Тож госпіталь, а відповідно, і його пацієнти, будуть вдячні за будь-яку надану допомогу.

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.