Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 07:19:27

Про хід виконання Програми підтримки громадських організацій у м. Чернігові

21.08.2013   07:27

Про хід виконання Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на 2013 рік інформував на засіданні виконавчого комітету міської ради 19 серпня начальник відділу звернень громадян та соціальних питань Сергій Кухаренко.

За його інформацією, протягом року з міського бюджету фінансову допомогу за Програмою отримають 14 громадських організацій на загальну суму 610395 грн.

За період з 1 січня до 1 серпня поточного року громадськими організаціями використано понад 337 тис. грн., що становить 55% від загальної суми фінансових призначень на 2013 рік.

Зокрема, міською громадською організацією “Гіпократ” створено колективне підприємство “Центр реабілітації інвалідів”, основними завданнями якого є професійне навчання інвалідів з подальшою зайнятістю на виробництві, створення інформаційно-консультаційної бази інвалідам та нових робочих місць для них.

Чернігівське міське громадське об’єднання інвалідів “Шанс” реалізує проект “Разом ми можемо”, що дозволяє комплексно підходити до вирішення проблем адаптації у суспільстві та працевлаштування громадян з особливими потребами.

Перспективним напрямком діяльності міського благодійного фонду “Милосердя і доброта” є втілення в життя проекту “Впровадження інформаційно-координаційного центру допомоги вразливим верствам населення”, що розрахований на дітей-інвалідів, членів їх сімей, ветеранів, самотніх.

Чернігівська міська благодійна організація батьків дітей-інвалідів “Логос” організовує групові та індивідуальні заняття з соціально-побутової, трудової та фізичної реабілітації за індивідуальними програмами реабілітації.

Чернігівська міська громадська організація “Товариство сприяння хворим цукровим діабетом” опікується дітьми та дорослими з ендокринними захворюваннями і допомагає їм у придбанні медичних приладів.

Громадська організація “Чернігівська міська асоціація “Конкордія” допомагає у реабілітації громадян з онкозахворюваннями та вадами зору.

Заслухавши інформацію С. Кухаренка, виконавчий комітет доручив відділу звернень громадян та соціальних питань продовжувати здійснювати аналіз ефективності заходів Програми та підготувати проект Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних на 2014 рік і внести його на розгляд виконкому міської ради у листопаді поточного року.

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини