Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 03:36:30

Питання безпеки та організації дорожнього руху обговорили в Чернігівській міськраді

20.08.2013   10:21

У Чернігівській міській раді під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Андроса відбулось засідання постійно-діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.

У її роботі також взяли участь представники ДАІ міста та Чернігівської області, керівники відповідних структурних підрозділів міської ради та депутати міської ради.

До порядку денного внесено п’ять питань:

- Щодо дозволу на проведення будівельних робіт по вул. Князя Чорного, 9 з тимчасовим перекриттям руху автотранспорту від вул. Кирпоноса до Комсомольської.

- Щодо включення до паспорту міського автобусного маршруту № 24 «Вокзал – Півці» додаткової зупинки «На вимогу» в районі перехрестя вулиць Михалевича та Єськова, шляхом встановлення додаткових дорожніх знаків та без облаштування зупиночного комплексу.

- Щодо заборони руху вантажних автомобілів та встановлення відповідних дорожніх знаків на вул. Механізаторів.

- Щодо вжиття заходів для відновлення обладнання кінцевої зупинки міського автобусного маршруту № 31 на вул. Ціолковського.

- Щодо вжиття додаткових заходів для підвищення безпеки дорожнього руху пішоходів через обладнаний нерегульований пішохідний перехід біля ЗНЗ № 4 на перехресті вулиць Толстого – Антонова-Овсієнка, шляхом встановлення примусових обмежувачів швидкості руху автомобільного транспорту на вул. Толстого. Дане питання потребує якнайшвидшого вирішення, адже незабаром початок нового навчального року. На цьому наголосив С. Андрос.

Всі питання, внесені на розгляд комісії, розглянуто. Відповідним службам надано доручення щодо вжиття необхідних заходів для належного вирішення поставлених проблем.

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини