Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 01:07:50

Зменшення енергоспоживання і підвищенні рівня енергоефективності економіки області – головне завдання влади

20.08.2013   07:33

Питання раціонального використання енергоресурсів актуальне, як в Україні, так і в цілому світі. Президент України Віктор Янукович наголошує, що оптимізація енергопостачання та енергоспоживання відіграватиме важливу роль у процесі соціально-економічної модернізації. Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко 19 серпня під час наради з керівниками відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

“На Чернігівщині постійно працюють над модернізацією системи енергоспоживання. За рахунок модернізації та реконструкції виробничого обладнання на підприємствах агропромислового комплексу, харчової (переробної) промисловості вдалося значно покращити енергоефективність економіки області”, – зауважив він.

За словами Віктора Геращенка, протягом останніх трьох років проведено роботу з реконструкції з встановленням сучасного котельного обладнання на 75-и об’єктах, в тому числі на 56-ох котельнях бюджетної сфери. На 32-х з них встановлено сучасне твердопаливне котельне обладнання.

Крім того, на підприємствах теплоенергетики постійно проводиться робота щодо зменшення втрат теплової енергії.

Зменшення частки природного газу в паливному балансі області продовжується й у поточному році. За рахунок інвестицій на об’єктах соціальної сфери встановлюються сучасні твердопаливні котельні.

Наразі опрацьовується питання організації виробництва теплової та електричної енергії з використанням місцевих видів палива, введення в експлуатацію газотурбінних установок з використанням біогазу сміттєзвалищ в якості палива тощо.

“Ми й надалі працюватимемо у напрямку зменшення частки дорогих енергоресурсів у паливному балансі області. Розширюватимемо можливості використання місцевого палива, наприклад, фрезерного торфу, відходів деревини. Вже цього року на обладнання сучасних котелень, які працюватимуть на твердому паливі, плануємо направити з різних джерел понад 15 млн грн.”, – наголосив Віктор Геращенко.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини