Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:46:02

Відбулась чергова 42 сесія Ніжинської міської ради VI скликання

19.08.2013   08:02Агенцiя

Порядок денний сесії включав розгляд 28 проектів рішень, доповідь заступника начальника МВ УМВС України у Чернігівській області Матяха С.М. “Про криміногенну ситуацію в м. Ніжині”, та депутатські запити.

Більшість проектів рішень мали загально місцевий характер. Це питання що стосувалися бюджету міста, земельні питання, присвоєння адрес та ін.. Розглядалися також і соціальні питання. Наприклад, проект рішення “Про внесення змін до рішення 36 сесії міської ради 6 скликання від 28 грудня 2012 року “Про бюджетні програми місцевого значення” який затверджує міську цільову програму “Забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет” був підтриманий одноголосно без додаткового обговорення. Проект рішення “Про внесення змін до рішення двадцять першої сесії шостого скликання від 29 грудня 2011 року “Про затвердження Положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ніжина та штатної чисельності працівників центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Ніжина” після виступу директора центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів С.В.Ярошенко теж нікого не залишив байдужим. Рішення було прийнято та затверджено.

Інформація заступника начальника МВ УМВС мала всебічний та ґрунтовний характер. Зокрема на фоні недостатнього кадрового забезпечення все ж було відмічено пониження загального рівня злочинності у місті. Матяху С.М. було поставлено ряд запитань від депутатів місцевої ради. Кожне питання було обговорене. Деякі з них, за словами Сергія Михайловича, будуть розглянуті на оперативних нарадах і враховані в подальшій роботі.

В день сесії у місті проводилася акція громадського протесту ВГО “Об’єднання Богдана Хмельницького”. Варто підкреслити, що депутати міської ради проявили уважність та толерантність до учасників протесту, дозволивши перервати сесію і надати слово представникам акції, прийнявши інформацію до відома. Після виступу, учасники акції висловили подяку секретарю міської ради О.В. Кірсанову та решті депутатів міської ради за надане слово та покинули залу.

Під кінець сесії секретар міської ради Олег Кірсанов оголосив про розширення фракції, а саме включення додаткових членів П’ятковського Олександра Івановича та Діденка Віктора Миколайовича. Тепер фракція “Партії регіонів” включає 17 членів із 49 депутатів міської ради.


Відділ з питань внутрішньої політики виконкому Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.