Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 23:33:04

У Ніжинському і Козелецькому районах відкриються групи денного перебування дітей-інвалідів у центрах соціальної реабілітації

15.08.2013   16:02Агенцiя

Стан справ на ринку праці Чернігівщини, виплати державної допомоги для соціально вразливих категорій населення, охоплення відповідними послугами одиноких непрацездатних пенсіонерів – ці та інші питання обговорили учасники розширеного засідання колегії департаменту соціального захисту населення, підбиваючи підсумки своєї роботи за останні півроку.

Розпочалося розширене засідання колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з аналізу соціально-економічної сфери області. Так, відповідно до статистичних даних, на Чернігівщині спостерігається стійка тенденція до зростання заробітної плати, яка за останні півроку збільшилась на 11,5 відсотків. В той же час, наголошують експерти, майже на 5 мільйонів гривень зменшилась загальна сума заборгованості із виплати зарплати, із 22-х районів повністю ліквідована заборгованість у 16-ти.

Також учасники наради обговорили форми та заходи роботи із одинокими непрацездатними пенсіонерами, якими також опікується держава.

Розглянули учасники колегії і інше, не менш важливе, питання – виплати державної допомоги соціально вразливим категоріям населення. Таких в області, станом на 1липня, нараховується майже 80 тисяч осіб та більше 3,5 тисяч малозабезпечених сімей.

Торкнулася розмова і засобів реабілітації людей з інвалідністю: так, впродовж року людям з особливими потребами було надано 1174 одиниці відповідного обладнання.

Втім, головною темою стало обговорення пілотного проекту, а саме відкриття груп денного перебування дітей-інвалідів у центрі соціальної реабілітації. Такі групи вже у вересні мають запрацювати у Ніжинському та Козелецькому районах. Перевага таких методів роботи очевидна, адже батьки отримають можливість не віддавати дитину до спеціалізованого інтернату.

Підбиваючи підсумки колегії, директор департаменту соціального захисту населення Лариса Юрченко наголосила на необхідності постійного пошуку нових форм та методів роботи із мешканцями області, адже за сухими статистичними цифрами доповідей стоїть життя реальних людей, які потребують допомоги держави.


http://chodtrk.com.ua/?p=10595

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.