Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 00:59:25

У Ніжинському і Козелецькому районах відкриються групи денного перебування дітей-інвалідів у центрах соціальної реабілітації

15.08.2013   16:02Агенцiя

Стан справ на ринку праці Чернігівщини, виплати державної допомоги для соціально вразливих категорій населення, охоплення відповідними послугами одиноких непрацездатних пенсіонерів – ці та інші питання обговорили учасники розширеного засідання колегії департаменту соціального захисту населення, підбиваючи підсумки своєї роботи за останні півроку.

Розпочалося розширене засідання колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з аналізу соціально-економічної сфери області. Так, відповідно до статистичних даних, на Чернігівщині спостерігається стійка тенденція до зростання заробітної плати, яка за останні півроку збільшилась на 11,5 відсотків. В той же час, наголошують експерти, майже на 5 мільйонів гривень зменшилась загальна сума заборгованості із виплати зарплати, із 22-х районів повністю ліквідована заборгованість у 16-ти.

Також учасники наради обговорили форми та заходи роботи із одинокими непрацездатними пенсіонерами, якими також опікується держава.

Розглянули учасники колегії і інше, не менш важливе, питання – виплати державної допомоги соціально вразливим категоріям населення. Таких в області, станом на 1липня, нараховується майже 80 тисяч осіб та більше 3,5 тисяч малозабезпечених сімей.

Торкнулася розмова і засобів реабілітації людей з інвалідністю: так, впродовж року людям з особливими потребами було надано 1174 одиниці відповідного обладнання.

Втім, головною темою стало обговорення пілотного проекту, а саме відкриття груп денного перебування дітей-інвалідів у центрі соціальної реабілітації. Такі групи вже у вересні мають запрацювати у Ніжинському та Козелецькому районах. Перевага таких методів роботи очевидна, адже батьки отримають можливість не віддавати дитину до спеціалізованого інтернату.

Підбиваючи підсумки колегії, директор департаменту соціального захисту населення Лариса Юрченко наголосила на необхідності постійного пошуку нових форм та методів роботи із мешканцями області, адже за сухими статистичними цифрами доповідей стоїть життя реальних людей, які потребують допомоги держави.


http://chodtrk.com.ua/?p=10595

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини