Влада Чернігівщини виконує свої обіцянки
Перебуваючи з робочою поїздкою у м. Прилуки, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко відвідав ТОВ «Прилуцький завод „Білкозин”», яке внаслідок неефективних дій власників у період фінансової кризи було доведено до стану банкрутства і не працювало кілька років. У свій час цей завод був єдиним з виробництва колагенової оболонки в Україні і одним із 12-ти подібних підприємств у світі.
Питання відновлення виробництва на «Білкозині» турбувало як прилуччан, так і керівництво області. Неодноразово ця проблема порушувалася й у ЗМІ. На одній із прес-конференцій Володимир Хоменко запевнив журналістів, що влада докладе максимум зусиль для вирішення ситуації, яка сталася навколо підприємства.
За сприяння обласної державної адміністрації та Міністерства аграрної політики і продовольства України було досягнуто домовленостей з новими інвесторами про відновлення виробництва. Як результат, у січні поточного року було зареєстроване нове підприємство – ТОВ «Прилуцький завод „Білкозин”», яким у ході ліквідаційної процедури були викуплені активи акціонерного товариства.
Протягом березня-травня 2013 року були профінансовані необхідні відновлювальні роботи, що дозволило підприємству у червні п.р. розпочати виробничу діяльність.
Оглядаючи виробничі потужності заводу, Володимир Хоменко підкреслив, що відновлення виробництва на «Білкозині» – великий крок не лише у розвитку Прилук, а і всієї Чернігівщини.
«Це одне з бюджетоутворюючих підприємств в регіоні. Дає значну кількість робочих місць та забезпечує зростання обсягів промислового виробництва», - акцентував керівник області.
Наразі на заводі працює 520 робітників. До кінця поточного року планується довести чисельність до 700 чоловік, а завантаження потужностей — до 80%.
Вирішення цього проблемного питання в черговий раз довело, що керівництво області здатне вирішувати складні завдання для забезпечення соціально-економічного розвитку Чернігівщини та виконує свої обіцянки.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.