Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:42:57

Володимир Хоменко: “Працівники будівельного комплексу Чернігівщини мають достатні потужності для реалізації важливих соціальних завдань економічного розвитку області”

10.08.2013   09:15

Протягом останніх років будівельні та проектні організації, підприємства будівельної індустрії регіону, долаючи труднощі, цілеспрямовано працюють над нарощуванням обсягів виробництва, забезпечують спорудження численних об’єктів виробничого та соціального призначення.

На цьому голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко наголосив під час урочистостей з нагоди Дня будівельника, який відзначатиметься 11 серпня.

Вітаючи представників будівельного комплексу Чернігівщини напередодні професійного свята, Володимир Хоменко відзначив, за темпами росту область перебуває на 11 місці в Україні.

У 2012 році тільки за рахунок державних коштів здійснено будівництво, реконструкцію та ремонт 124-х об’єктів соціальної сфери. Зокрема, це – реконструкція систем опалення та заходів теплореновації в закладах освіти, охорони здоров’я, культури, а також реконструкція об’єктів комунального господарства.

Освоєння державних коштів дозволило ввести в експлуатацію такі соціально значимі об’єкти, як навчально-виховний комплекс у смт Седнів Чернігівського району, загальноосвітню школу у с. Нова Басань Бобровицького району та інші об’єкти.

Збудовано спальний корпус на 60 місць обласного центру соціальної реабілітації дітей–інвалідів. Проведено газифікацію с. Друцьке Чернігівського району та с. Голінка Бахмацького району.

Продовжується робота по втіленню соціальних ініціатив Президента України, зокрема, щодо реалізації програм державної підтримки будівництва житла.

“Як зазначив Глава держави, будівництво доступного житла – пріоритет, який стимулюватиме національну економіку.

В області активно працюють програми підтримки житлового будівництва “Доступне житло”, підтримки житлового кредитування молоді, “Власний дім”, забезпечення житлом пільгових категорій населення. Крім того, починаючи з цього року, впроваджується Програма здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов”, – зазначив очільник області.

В цілому протягом 2012 року за всіма програмами придбано або прокредитовано для виділення мешканцям області, які потребують покращення житлових умов, 212 квартир.

Всього по області в 2013 році планується ввести в експлуатацію 161 тис м2 житла.

“Упевнені, що працівники будівельного комплексу Чернігівщини мають достатні потужності для реалізації важливих соціальних завдань економічного розвитку області”, – зауважив Володимир Хоменко.

Будівельників області з професійним святом також привітав перший заступник голови обласної ради Іван Коробка. Кращі представники будівельної галузі були нагороджені відзнаками обласної державної адміністрації та обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.