Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 01:22:37

Питання забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної сфери на контролі у влади

08.08.2013   14:00

Широкий спектр питань щодо забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно транспортної інфраструктури розглянули на засіданні обласного комітету, яке 7 серпня провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

До спільного діалогу були запрошені представники архітектури та містобудування, транспорту та зв’язку, житлово-комунального господарства області, обласної організації УТОС, громадської організації інвалідів “Центр соціально-психологічної реабілітації “Єдність”.

Як зазначалося, в області постійно проводиться моніторинг об’єктів соціальної сфери на предмет спорудження пандусів та встановлення кнопок виклику персоналу. Так, протягом І півріччя поточного року пандусами було обладнано ряд об’єктів Чернігова. Також було проведено нанесення смуг яскравою фарбою нижніх та верхніх сходів переходів, аптек та лікувальних закладів обласного центру. Наразі залишається не вирішеним питання обладнання підземних переходів орієнтовними доріжками та звуковими маячками, адже воно потребує не малих фінансових вкладень.

На засіданні також обговорювалося питання впровадження у Чернігові “соціального таксі” для інвалідів. На сьогодні такі проекти вже реалізуються у багатьох містах України. Тож обласним комітетом було вирішено розробити відповідну обласну програму, якою передбачатимуться видатки на придбання спеціалізованого транспорту, забезпечення пально-мастильними матеріалами тощо.

За підсумками наради Віктор Геращенко дав доручення щодо активізації роботи по забезпеченню доступності інвалідів та виконання регіонального плану заходів зі створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини