Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 10:42:15

Питання забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної сфери на контролі у влади

08.08.2013   14:00

Широкий спектр питань щодо забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно транспортної інфраструктури розглянули на засіданні обласного комітету, яке 7 серпня провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

До спільного діалогу були запрошені представники архітектури та містобудування, транспорту та зв’язку, житлово-комунального господарства області, обласної організації УТОС, громадської організації інвалідів “Центр соціально-психологічної реабілітації “Єдність”.

Як зазначалося, в області постійно проводиться моніторинг об’єктів соціальної сфери на предмет спорудження пандусів та встановлення кнопок виклику персоналу. Так, протягом І півріччя поточного року пандусами було обладнано ряд об’єктів Чернігова. Також було проведено нанесення смуг яскравою фарбою нижніх та верхніх сходів переходів, аптек та лікувальних закладів обласного центру. Наразі залишається не вирішеним питання обладнання підземних переходів орієнтовними доріжками та звуковими маячками, адже воно потребує не малих фінансових вкладень.

На засіданні також обговорювалося питання впровадження у Чернігові “соціального таксі” для інвалідів. На сьогодні такі проекти вже реалізуються у багатьох містах України. Тож обласним комітетом було вирішено розробити відповідну обласну програму, якою передбачатимуться видатки на придбання спеціалізованого транспорту, забезпечення пально-мастильними матеріалами тощо.

За підсумками наради Віктор Геращенко дав доручення щодо активізації роботи по забезпеченню доступності інвалідів та виконання регіонального плану заходів зі створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Останні новини Чернігівщини

12 липня - День рибалки

12 липня - День рибалки 08:36

Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов.

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла

12 липня – дeнь aнгела Петpа і Пaвла 08:34

У православному церковному календарі цей день присвячується пам'яті відразу двох апостолів - Петра і Павла.

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини