Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 18:12:46

Продаж алкогольних напоїв у нічний час у Чернігові обмежений

02.08.2013   14:03

1 серпня у Чернігівській міській раді під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Андроса відбулось чергове засідання комісії з розгляду заяв на встановлення та скасування режимів роботи об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час.

Під час обговорення заяв суб'єктів господарювання щодо надання дозволів на встановлення режимів роботи закладів торгівлі, особливо цілодобово, члени комісії акцентували увагу на дотримання правопорядку в районах діяльності розважальних закладів та магазинів, на скарги від мешканців сусідніх будинків, на кількість здійснення правопорушень на вулицях міста у стані алкогольного сп'яніння.

Присутні зійшлися у думці, що необхідно обмежити торгівлю спиртними напоями до 23 години у літній час, і до 22 години у зимовий час магазинам, розташованим поблизу житлових будинків, що сприяє порушенням громадського порядку і заважає спокою городян. Натомість, такою є світова практика. 

На переконання Сергія Андроса, заборона продажу алкоголю у магазинах, супермаркетах, кіосках у нічний час є профілактичною мірою щодо зниження кількості правопорушень, адже люди вночі мають право на спокій, чисті під'їзди та прибудинкові території, мають почувати себе захищено. Крім того, таке обмеження продажу алкогольних напоїв не стосується кафе, барів, тобто закладів ресторанного господарства

На думку членів комісії, важливим аргументом для недобросовісних підприємців мають стати штрафи за порушення правил торгівлі, також очевидною є необхідність впровадження більш жорстких санкцій із позбавленням ліцензій відповідних суб'єктів на здійснення торгівлі.

Сергій Андрос дав доручення всім відповідним службам та структурним підрозділам міської ради підготувати пропозиції для вироблення системного підходу для організації торгівлі у місті на належному рівні за умови виконання діючих нормативно-правових актів, дотримання правил благоустрою, санітарних норм і культури торгівлі.
 

Останні новини Чернігівщини

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську 17:45

15 квітня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка про Христину Алчевську, педагогиню, письменницю, бібліографіню, громадську діячку.

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.