Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 22:45:12

Лісівники Сіверського краю підбили підсумки роботи за І півріччя

20.07.2013   09:36Агенцiя

19 липня відбулася розширена колегія Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, на якій ішлося про фінансово-господарську діяльність підприємств Чернігівського ОУЛМГ за І півріччя поточного року та підбивалися підсумки обласного змагання серед колективів державних лісогосподарських підприємств за цей період.

У засіданні колегії взяв участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Шанойло, начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Лозицький, директори та голови профспілкових комітетів держлісгоспів.

Аналізуючи ситуацію в лісовій галузі, Олександр Шанойло відмітив, що лісогосподарська галузь Чернігівщини працює стабільно та є важливою складовою економіки регіону. Він закликав лісогосподарські підприємства, які, зазвичай, працюють на території сільських населених пунктів, активно долучатися до розбудови соціальної інфраструктури села, створювати сприятливі умови для життєдіяльності та підвищення добробуту сільського населення. Саме ці завдання ставить перед регіонами Президент України Віктор Янукович.

“Зважаючи на спекотну погоду, актуальним залишається питання профілактики та попередження виникнення пожеж. Це, перш за все, дотримання всіма підприємствами різних форм власності правил пожежної безпеки, укомплектування необхідними матеріалами, особливо перед відкриттям сезону полювання”, – наголосив Олександр Шанойло.

Він також звернув увагу на те, що в області з метою підвищення енергоефективності та освоєння практичного потенціалу енергозбереження ведеться робота щодо переобладнання котелень бюджетних установ для використання низькосортної деревини та відходів від деревообробки.

Валерій Лозицький зазначив, що звітний період був досить напруженим, але заплановані лісогосподарські заходи забезпечили зростання виробництва та реалізації продукції.

Так, продуктивність праці зросла на 10,8%, лісівники Чернігівщини створили лісові культури на площі 1948,0 га (120% піврічного завдання та 101% до річного), в тому числі захисних лісових насаджень 218,6 га (112% піврічного завдання та 109% до річного). Уже створено 17,3 га плантацій швидкоростучих лісових порід, що становить 115% річного завдання. Виконано план по догляду за лісовими культурами на землях лісового фонду на 123%.

Начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства підкреслив, що другий рік поспіль підприємства почали інтенсивно займатися вирощуванням декоративного та садивного матеріалу для реалізації населенню, підприємствам, а також для озеленення сіл та міст. Цієї весни лісівники активно долучилися до озеленення об’єктів соціальної сфери Чернігівщини.

Підбиваючи підсумки обласного змагання серед колективів державних лісогосподарських підприємств, переможцями стали: колектив Холминського державного лісогосподарського підприємства (директор Олександр Демченко) – І місце; колектив Остерського державного лісогосподарського підприємства (директор Юрій Кравчук) – ІІ місце, колектив Добрянського державного лісогосподарського підприємства (директор Іван Горохівський) – ІІІ місце.

Під гучні оплески колег переможців привітали заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Олександр Шанойло та Валерій Лозицький, вручивши заслужені нагороди.


Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ
 

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.