Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 01:35:53

Ялівщина, Шевченко і "Рідна країна" - мікс брифінгу Томенка і Дубіля

11.07.2013   15:59

11 липня в дискусійному клубі "Експерна думка" проходив брифінг на тему "Загальмувати процес створення РЛП «Ялівщина» владі не вдасться". У ньому взяли участь народні депутати Валерій Дубіль і Микола Томенко.

Тема Ялівщини вже досить стара для Чернігова і активно мусується і владою, і опозицією в ході виборчих перегонів або післявиборчих з’ясувань стосунків. Під час останніх громаду переконували обидві сторони, що все буде вирішено і все буде добре.

Але за словами Миколи Томенка, влада вирішує питання Ялівщини в такий собі "ієзуїтський спосіб: теоретично підтримувати громаду, а практично шукати зачіпки юридичні, правові та інші, щоб не створювати парк як того вимагає громада і закон". Далі народний обранець навів приклади документів, оцінив їх риторику та знову наголосив на тому, що міська влада гальмує процес створення ландшафтного парку в урочищі Ялівщина.

Закінчуючи свій виступ, Микола Володимирович наголосив: "Це непросте питання. Але ми все зробимо аби в Чернігові був парк. Ми не відступимося".

Валерій Дубіль у своєму виступі більше приділив уваги міському голові, звинувачуючи його у бажанні гальмувати всі необхідні процеси по Ялівщині, підмінюючи терміни і цільове призначення. Але вихід із ситуації, що склалалася на думку Валерія Дубіля тільки один: "Ми будемо робити все можливе, щоб замінити цю міську владу і міського голову". Головне, "щоб мер був гарним господарником", - вважає народний депутат.

Потім депутати швиденько перед камерами підписали законопроект про створення РЛП "Ялівщина". І на цьому ніби-то можна було б переходити до запитань. До речі ця частина зайняла 12 з половиною хвилин.

А от далі була велика промова Миколи Томенка майже на пігодини, у якій він розповідав про діяльність благодійного фонду "Рідна країна" і які гарні справи зроблені по виданню щоденників, альбомів Тараса Шевченка, популяризації його спадщини і т.д. Фактично цей великий виступ інформаційно перекрив перші 12 хвилин заявленого брифінгу. І не зрозуміло яким чином це стосувалося ландшафтного парку Ялівщина? Скоріш за все треба називати речі своїми іменами і цей захід присвятити діяльності фонду.

Коли нарешті, перейшли до запитань, то встигли задати тільки два. А потім виступаючі дуже швидко почали збиратися у справах.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.