Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 вересня, 11:05:22

Чернігівській РУХ відзначає 24-у річницю

09.07.2013   13:15Агенцiя

9 липня 1989 року було засновано Чернігівську крайову організацію Народного руху України за перебудову.

Чернігівський Рух очолив національно-демократичні сили області, які боролися за незалежну, соборну, демократичну, заможну державу Українського народу.
Про цей буремний час можна ознайомитись зі збірника документів і матеріалів "БОРОТЬБА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ у 1989 – 1992 рр.: Чернігівська крайова організація Народного руху України за перебудову."

Це унікальне для України видання побачило світ завдяки спільним зусиллям Чернігівської обласної організації УНП, обласної державної адміністрації та Українського інституту національної пам’яті до 20–річчя створення Народного руху України за перебудову.

Чернігівська обласна організація Народного Руху України (Українська народна партія «Рух») вітає всіх рухівців і їх прихильників з 24-ю річницею утворення Чернігівської крайової організації Народного руху України за перебудову.

Прес-служба Чернігівської обласної організації
Народного Руху України
(Українська народна партія «Рух»)

Останні новини Чернігівщини

Сімейні форми виховання – пріоритет державного управління

Сімейні форми виховання – пріоритет державного управління 10:41

29 вересня, напередодні Дня усиновлення, відбулося засідання за круглим столом на тему «Усиновлення дітей громадянами України – пріоритетна форма влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування».

Премії імені Софії Русової та Георгія Вороного – висока оцінка професіоналізму педагогів Чернігівщини

Премії імені Софії Русової та Георгія Вороного – висока оцінка професіоналізму педагогів Чернігівщини 10:36

За доброю традицією напередодні Дня працівників освітивідбувається урочисте вручення престижних обласних Премій імені Софії Русової та імені Георгія Вороного.

Журналісти дізналися про перспективи децентралізації

Журналісти дізналися про перспективи децентралізації 10:14

16 представників засобів масової інформації з Дніпропетровської, Кіровоградської, Чернігівської та Харківської областей дізналися про запропоновані зміни до Конституції в частині децентралізації.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:31

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 вересня до 8:00 30 вересня 2020 року.