Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 21:42:54

З початку 2013 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 32,4 тис. громадян, з них взято на облік 17 тис.

05.07.2013   10:59Агенцiя

2 липня у Чернігівському ОЦЗ відбулась нарада за участю керівного складу обласного та директорів базових центрів зайнятості на тему "Про підсумки діяльності обласної служби зайнятості протягом січня-травня 2013 року та завдання щодо впровадження нових інструментів підвищення ефективності роботи".

Відкрила нараду директор Чернігівського ОЦЗ Лідія Падалка, поінформувавши учасників про пріоритетні завдання, що були поставлені Міністром соціальної політики Наталією Королевською під час Всеукраїнської наради Державної служби зайнятості, яка нещодавно відбулася у м. Каневі Черкаської області, а саме: щодо підвищення якості та результативності послуг, які надає служба зайнятості, ефективного втілення в життя всіх інструментів сприяння зайнятості, які містяться в новому Законі України «Про зайнятість населення», скорочення середньої тривалості безробіття, активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи та підвищення рівня відповідальності з боку працівників служби.

Також Лідія Падалка проаналізувала ситуацію на ринку праці регіону та роботу обласної служби зайнятості за 5 місяців 2013 року. Зокрема вона зазначила, що з початку 2013 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 32,4 тис. громадян, з них взято на облік 17 тис. осіб, що на 12,2% більше, ніж у минулому році. За направленням служби зайнятості отримали роботу 9,2 тис. громадян – на 10,2% більше ніж у січні-травні минулого року. Зокрема, 298 безробітних започаткували підприємницьку діяльність. Набували нових професій та підвищували кваліфікацію 2,1 тис. безробітних. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 2,7 тис. осіб.

Про надання послуг неповнолітнім особам та цільові орієнтири діяльності обласної служби зайнятості розповів заступник директора Чернігівського ОЦЗ Максим Торжевський. Під час наради учасники розглянули й ряд інших питань, зокрема: механізм видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадян, старше 45 років, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, відшкодування єдиного соціального внеску роботодавцям, які працевлаштовують на нові робочі місця безробітних тощо.

Підбиваючи підсумок наради Лідія Падалка наголосила на важливості активізації співпраці з органами влади, місцевого самоврядування та роботодавцями, з питань виконання пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості, інформаційно-роз’яснювальної роботи норм чинного Закону України «Про зайнятість населення» та посиленні відповідальності кожного працівника  служби зайнятості.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини