Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 20:00:21

У прикордонних областях створили 16 оперативних груп для недопущення АЧС

02.07.2013   13:33Агенцiя

У Волинській, Рівненській, Житомирській та Чернігівській областях вживають усіх заходів, щоб не допустити занесення африканської чуми свиней з сусідньої Білорусі.

Так, щоб на територію України не потрапила білоруська продукція тваринного походження, у прикордонних областях працюють чотири пости та шістнадцять мобільних груп. До них увійшли працівники державної служби ветмедицини, ветміліція, ДАІ тощо.

Вже майже два тижня діє заборона на ввезення до України білоруських свиней, сировини та продукції з них. Причиною таких обмежень стала африканська чума свиней, яку зафіксували на території сусідньої Білорусі.

Щоб не допустити потрапляння хвороби до України, у прикордонних Волинській, Рівненській, Житомирській та Чернігівській областях вживають посилених заходів. Зокрема, для того, щоб запобігти незаконному переміщенню продукції тваринного походження, у прикордонних регіонах розгорнули роботу чотири пости та шістнадцять мобільних груп. До них увійшли працівники ветеринарної медицини, державної служби ветеринарної медицини, ДАІ та територіальних органів внутрішніх справ.

Нагадаємо, що раніше Голова Держветфітослужби України Володимир Горжеєв звернувся до Державної прикордонної служби з проханням вжити додаткових заходів, щоб не допустити занесення АЧС на територію України. Також він зазначив, що фахівці регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду повинні обов’язково бути присутніми у всіх пунктах пропуску через державний кордон. Фахівці перевірятимуть вантажі, ручну поклажу, вилучати та знищувати небезпечні продукти і проводити дезінфекцію.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.