Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 17:47:45

Фронт змін на Чернігівщині підбив результати акції “Україна проти Януковича”

02.12.2011   11:51Агенцiя

В Чернігові, 1 грудня відбулася прес-конференція депутатів Чернігівської обласної ради від Партії “Фронт Змін” Олександра Нерети та Ярослава Демченкова, куратора Національної ініціативи “Хода проти смерті”, а також депутата районної ради у місті Чернігів Сергія Кирієнка, під час якої були підведені підсумки Всеукраїнської акції “Україна проти Януковича”.

У ході акції “Україна проти Януковича” активісти Партії на Чернігівщині зібрали майже шість тисяч підписів громадян проти політики чинного президента.

Під час прес-конференції організатори заходу оголосили підсумки акції по області, а також висловили своє ставлення до дій нинішньої влади.

“Для нашої партії акція – це прояв демократії і свободи”, – наголосив Олександр Нерета.

Також депутат дав свою оцінку діям президента і Уряду: “Хотів би сказати, що акція була спровокована тим, що за два роки правління влада фактично підвела країну до краю прірви. А за цією межею – політична і економічна ізоляція України. Коли Віктор Янукович балотувався у президенти України, він пропагував програму “Україна для людей”, обіцяв покращення життя, позитивні зміни в економічному плані. Але всі ми бачимо, що з цього вийшло. Зараз Україна перетворюється в закрите акціонерне товариство для обраних. В Україні сьогодні заправляють кілька фінансово-промислових сімей”.

Досить критично Олександр Миколайович оцінює й нові реформи: “А ви подивіться яка ситуація з підприємництвом! Після податкових реформ було фактично ліквідовано сотні тисяч підприємців, які, працюючи, забезпечували себе та свої сім’ї. І за нинішніх умов, більшість з них вже просто не підніметься з колін, і не зможе повернути свій, нехай і маленький, але бізнес. Про результати пенсійної реформи не варто й говорити, всі ми вже бачимо її результати, а це лише початок. А чого очікувати від земельної реформи? Ми розуміємо у чиїх руках зараз вся земля. Станеться те, що скоро з’являться латифундисти, які нею торгуватимуть, і країна перетвориться на ринок землі. А цього вже ніхто не зможе зупинити. Це відбувається тому, що у прийнятті реформ влада не дослухається ні до голосу народу, ні до голосу опозиції. Незабаром вибори, і люди повинні розуміти, що на всіх нас очікує, якщо влада візьме більшість у Парламенті”.

Ярослав Демченков поділився досвідом депутатської діяльності, а також висловив занепокоєння економічним та соціальним становищем людей на Чернігівщині: “Я вже рік спілкуюсь з людьми із різних соціальних сфер саме як депутат. І ще не зустрічав людину, яка була б задоволена тим, що відбувається в нашій країні. Бачу лише біль розчарувань та невпевненість у завтрашньому дні. Люди доведені до відчаю. Дійшло вже до того, що вони виступають не лише проти діючого президента, а взагалі проти всіх, хто пов’язаний з владою. І готові кожного з них, можна сказати, “підняти на вила”, вважаючи, що вирішать таким чином свої проблеми”.

“Ми зібрали майже шість тисяч підписів по Чернігівщині, це не багато, проте це позиція людей, які готові до змін. В межах України – їх більше мільйону! Люди виступили не лише проти Януковича, вони також схвильовані бездіяльністю голів облдержадміністрацій та уряду, які займаються імітують діяльність та помножують корупцію, забуваючи про простих людей. Ця акція показала, що на сьогодні країна доведена до такої межі, що довіра до влади у людей взагалі звелася нанівець. Я боюся, що на наступних парламентських виборах перемагатимуть лише гроші, адміністративний ресурс та балачки. Але, дивлячись на ці зібрані підписи, я радий, що у людей все ж таки жевріє надія, що їм хтось зможе допомогти ”, - прокоментував результати акції Ярослав Демченков під час прес-конференції.

Прес-служба "Фронту змін"

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.