Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 20:46:55

Молодіжна сесія міської ради пройшла в Чернігові

21.06.2013   08:27Агенцiя

20 червня в Чернігові відбулася молодіжна сесія міської ради. Молодь розказала про свої проблеми та запропонувала шляхи їх вирішення. Секретар міської ради Олег Шеремет та представники органів міського самоврядування привітали найактивнішу молодь і обіцяли прислухатись до ідей та рекомендацій.

Захід розпочали з офіційної частини – нагородження найактивнішої молоді міста. Олег Шеремет привітав присутніх з наступаючим Днем молоді та подякував за активну участь у реалізації державної молодіжної політики в місті Чернігові.

Робоча частина заходу передбачала собою формат виступів. Всього було презентовано 9 ідей Учасники намагались запропонувати конкретні рішення проблем та шляхи покращення державної молодіжної політики в м. Чернігові:

Дмитро Силич презентував проект створення унікального фотоальбому зі світлинами Чернігова часів II світової війни.

Катерина Чайка запропонувала проект “Молоді помічники депутатів”, в якому запропонувала механізм співпраці депутатів та молоді, яка цікавиться політикою.

Максим Воронюк приділив увагу молодіжному працевлаштуванню та наголосив на потребі у проведенні та популяризації заходів неформальної освіти.
Активістка Чернігівської громадської спілки Зінаїда Шедіна озвучила проблему молодих сімей і людей з обмеженими можливостями та запропонувала проведення просвітницьких компаній про можливості у цих сферах.
У сфері дозвілля та спорту свою ідею озвучив Михайло Барбарич. Він пропонує проведення щорічного “Ярмарку дозвілля”, де клуби та гуртки Чернігова могли б представити свою діяльність.

Юрій Осьмірко запропонував боротися з курінням шляхом встановлення спортивних знарядь та профілактичних матеріалів на так званих “курилках”.
Сергій Мекшун озвучив механізм відновлення скверів та парків міста шляхом проведення волонтерських та фандрейзингових кампаній.

Генадій Добровінській розкрив тему розвитку велокультури в Чернігові і закликав популяризувати цей вид транспорту.

Керівник проекту Рись Олександр зауважив, що для ефективної реалізації державної молодіжної політики в місті Чернігові потрібно значно підвищити рівень інформування молоді про їх можливості та державні проекти. Для цього є актуальним створення молодіжного інформаційного центру, єдиної бази електронної розсилки, використання соц.. мереж для активного анонсування.
Усі ідеї та проекти організатори обіцяють узагальнити та передати в якості рекомендацій профільним органам влади та депутатам міської ради.

Проект реалізовують громадська ініціатива Клуб молодого політолога, ЧММГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

До реалізації проекту долучилися також молодіжні лідери та організації: Автошкола “Автолайф-25”, студія “Print me”, Приватна мовна школа, інтернет-ініціатива “Типовий Чернігів”, телеканал “Дитинець”, громадська організація “Студреспубліка”.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини