Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 07:44:52

У фракції Партії регіонів в Чернігівської облраді новий керівник

18.06.2013   21:15Агенцiя

Фракцію Партії Регіонів у Чернігівській обласній раді очолив Микола Іванович Стрілець, перший заступник голови облдержадміністрації.

На повістку дня роботи фракції було винесене два питання: "Про голову фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді" та обговорення питань, винесених на сесію. Вів роботу фракції депутат обласної ради, голова Чернігівської обласної організації Партії регіонів Володимир Хоменко.

Він повідомив, що напередодні роботи фракції відбулося засідання виконкому Чернігівської обласної організації Партії регіонів, на якому було прийнято рішення, що у зв'язку з призначенням Станіслава Прокопенка головою Деснянського району в місті Києві, неможливо належним чином продовжувати виконувати функції голови фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді. Виходячи з цього, Виконком Чернігівської обласної організації Партії  фракції раді на найближчому засіданні Фракції обрати нового голову і рекомендував на цю посаду Миколу Стрільця.

Представляючи нового керівника, голова Чернігівської обласної організації Партії регіонів Володимир Хоменко підкреслив, що Микола Іванович разом з новою посадою бере на себе і велику відповідальність, особливо напередодні майбутніх виборів. Він підкреслив, що робота партійців, які обрані до рад різних рівнів дуже важлива у цьому контексті.

Депутат облради Сергій Шкарлет у своєму виступі підкреслив, що по досвіду, по особистим якостям Микола Іванович абсолютно гідний займати запропоновану посаду.

Депутати Фракції Партії регіонів одноголосно проголосували за Миколу Стрільця.

Потім депутати обговорили порядок денний та питання, які винесені на сесію. Перед ними виступив голова обласної ради Анатолій Мельник.

http://regiony.cn.ua/show.php?id=291

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини