Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 09:57:16

У фракції Партії регіонів в Чернігівської облраді новий керівник

18.06.2013   21:15Агенцiя

Фракцію Партії Регіонів у Чернігівській обласній раді очолив Микола Іванович Стрілець, перший заступник голови облдержадміністрації.

На повістку дня роботи фракції було винесене два питання: "Про голову фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді" та обговорення питань, винесених на сесію. Вів роботу фракції депутат обласної ради, голова Чернігівської обласної організації Партії регіонів Володимир Хоменко.

Він повідомив, що напередодні роботи фракції відбулося засідання виконкому Чернігівської обласної організації Партії регіонів, на якому було прийнято рішення, що у зв'язку з призначенням Станіслава Прокопенка головою Деснянського району в місті Києві, неможливо належним чином продовжувати виконувати функції голови фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді. Виходячи з цього, Виконком Чернігівської обласної організації Партії  фракції раді на найближчому засіданні Фракції обрати нового голову і рекомендував на цю посаду Миколу Стрільця.

Представляючи нового керівника, голова Чернігівської обласної організації Партії регіонів Володимир Хоменко підкреслив, що Микола Іванович разом з новою посадою бере на себе і велику відповідальність, особливо напередодні майбутніх виборів. Він підкреслив, що робота партійців, які обрані до рад різних рівнів дуже важлива у цьому контексті.

Депутат облради Сергій Шкарлет у своєму виступі підкреслив, що по досвіду, по особистим якостям Микола Іванович абсолютно гідний займати запропоновану посаду.

Депутати Фракції Партії регіонів одноголосно проголосували за Миколу Стрільця.

Потім депутати обговорили порядок денний та питання, які винесені на сесію. Перед ними виступив голова обласної ради Анатолій Мельник.

http://regiony.cn.ua/show.php?id=291

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.