Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 08:44:22

Підсумки опитування про найбільш ефективного депутата Чернігівщини

18.06.2013   07:31Агенцiя

На сайті “Чернігівщина: події і коментарі” закінчилося голосування на тему: Хто, на Вашу думку, є найбільш ефективним депутатом Чернігівської області?.

Згідно підсумків голосування, відвідувачі сайту так оцінили ефективність роботи народних обранців з Чернігівщини.

Владислав Атрошенко – 58% або 411 голосів

Валерій Дубіль 17% (118 голосів)

Олег Ляшко 6% )39 голосів)

Ігор Рибаков 2% (16 голосів)

Микола Рудьковський та Іван Куровський набрали по 1% голосів відвідувачів сайту.

Також 15% відвідувачів сайту, які взяли участь у голосуванні вважають, що жоден народний обранець від Чернігівщини не є ефективним.

Нагадаємо, що голосування тривало протягом останнього місяця.

Опитування не є репрезентативним і відображає лише думку відвідувачів сайту “Чернігівщина: події і коментарі”

http://pik.cn.ua/4137/pidsumki-opituvannya-pro-naybilsh-efektivnogo-deputata-chernigivshchini/

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини