Призначено старшого помічника прокурора області з питань внутрішньої безпеки
З метою удосконалення організації роботи щодо запобігання вчиненню корупційних правопорушень, інших протиправних проявів та ганебних вчинків серед працівників прокуратури, їх захисту від неправомірних посягань, в прокуратурі Чернігівської області почала діяти служба внутрішньої безпеки.
Каліта
Наказом Генерального прокурора України старшим помічником прокурора області з питань внутрішньої безпеки призначено старшого радника юстиції Дмитра Калиту.
Нагадуємо, що для своєчасного реагування на інформацію щодо проявів корупції серед посадовців різних рівнів, у тому числі прокурорсько-слідчих працівників, в прокуратурі Чернігівської області діє телефон довіри.
Повідомлення на “телефон довіри” за номером (0462) 77-43-43 приймаються цілодобово.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression