Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 16:24:01

Пройшов благодійний захід “Хай добром розквітнуть душі”

30.11.2011   14:02

До Міжнародного дня інвалідів

30 листопада до Міжнародного Дня інвалідів в обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм пройшов благодійний захід “Хай добром розквітнуть душі”, участь у якому взяли голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, представники громадських організацій інвалідів.

Відкрила захід виставка робіт людей з інвалідністю, на якій було представлено вироби з деревини, вишиванки, картини, портрети, малюнки, іграшки тощо.

Відкриваючи захід, голова облдержадміністрації наголосив, що відзначання Міжнародного дня інвалідів – чергове нагадування суспільству про необхідність постійної уваги до людей з особливими потребами і вдосконалення роботи органів влади, направленої на їх соціальний захист.

“Керівництво нашої держави проводить послідовну політику в сфері забезпечення прав і свобод людей з інвалідністю на основі дотримання принципів законності, демократії, рівності та соціальної справедливості.

Керівник області підкреслив, що обласна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування приділяють постійну увагу розв’язанню проблем інвалідів, створенню умов для здобуття ними освіти, отриманню реабілітаційних, соціальних та медичних послуг.

Так, у цьому році на добудову спального корпусу Чернігівського Центру реабілітації дітей-інвалідів “Відродження” виділено понад 7 мільйонів гривень бюджетних коштів. Значні суми спрямовано на придбання спецобладнання.

Зокрема, в цьому році за кошти обласного бюджету для шкіл-інтернатів, де навчаються діти-інваліди, придбано корекційне обладнання на суму 560 тисяч гривень.

“Слід зазначити, що у вирішенні проблем соціального захисту інвалідів беруть активну участь і самі інваліди, їхні громадські організації. Своїм особистим прикладом вони надихають оточуючих на активний пошук шляхів розв’язання існуючих проблем.

Хочу звернутися до всіх, чия діяльність пов’язана із забезпеченням потреб людей, позбавлених повноцінного здоров’я – оточімо їх своєю увагою та турботою, аби вони насправді відчули підтримку з боку суспільства у подоланні своїх проблем”, – зауважив Володимир Хоменко.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів він також вручив відзнаки облдержадміністрації.

А директор обласного центру реабілітації дітей-інвалідів Василь Пасічник та директор центру реабілітації дітей-інвалідів з м. Прилуки Василь Гавриленко отримали від очільника області сертифікати на спецобладнання для своїх установ.

На урочистостях до присутніх звернувся і Іван Коробка, відзначивши, насамперед, багатогранність експонатів виставки, їх високу мистецьку якість: “Важко навіть уявити, що все це зроблено руками умільців з особливими потребами. Виставка ще раз засвідчила, що людина, незалежно від стану здоров’я, соціального статусу, може бути повноцінним членом суспільства, отримувати належні знання та професійні навички. Друзі, пам’ятайте ваші здібності, інтелект, загострені почуття та делікатність потрібні нашому суспільству”.

Заступник голови обласної ради висловив велику і щиру подяку керівникам установ соціальної реабілітації, громадським об’єднанням та організаціям, лікарям і вчителям, побажав усім присутнім міцного здоров’я, щастя, віри в свої сили та здійснення всіх мрій.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок в розвиток соціального захисту інвалідів та з нагоди свята Іван Коробка нагородив грамотами обласної ради та нагрудними знаками до них директора Чернігівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Олену Житняк, голову Ічнянської районної організації Всеукраїнської громадської організації “Союз Чорнобиль України” Віктора Кічая, начальника відділу у правах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради Наталію Сивенко та члена Чернігівського обласного відділення Українського національного Фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Петра Прищепа.

Останні новини Чернігівщини

Склали адмінматеріали на порушників виборчого законодавства

Склали адмінматеріали на порушників виборчого законодавства 16:02

Поліція притягнула до відповідальності двох чернігівців та мешканця Носівки, що пошкодили свої виборчі бюлетені.

Поліція Чернігова притягнула до відповідальності місцевого мешканця за хуліганські дії біля виборчих дільниць

Поліція Чернігова притягнула до відповідальності місцевого мешканця за хуліганські дії біля виборчих дільниць 15:28

Поліцейські оперативно встановили особу чоловіка, який упродовж години вчинив правопорушення поблизу двох виборчих дільниць міста.

Брифінг щодо перебігу виборів у місті Чернігові та області

Брифінг щодо перебігу виборів у місті Чернігові та області 15:21

Олександр Ломако розповів про те, як тривають вибори в Чернігові. Отже, о 12.00 проголосувало 15-17% виборців. На думку політичної партії "Рідний дім", своїм правом на цих перегонах скористаються 40% виборців.

На Чернігівщині зникло 100 бюлетенів

На Чернігівщині зникло 100 бюлетенів 15:11

В дільничній виборчій комісії №740811 Михайло-Коцюбинської селищної громади виявили нестачу 100 бюлетенів, із 550 отриманих бюлетенів за кандидатів в депутати до Михайло-Коцюбинської селищної ради в Чернігівській області, про що повідомили спостерігачі ОПОРИ.

Чернігівські рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення чергових місцевих виборів

Чернігівські рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час проведення чергових місцевих виборів 14:53

Моніторинг обстановки здійснюють 928 співробітники Управління ДСНС області та 148 представників місцевої, відомчої та добровільної пожежної охорони.