20 червня чернігівські студенти візьмуть владу у свої руки
В Чернігові стартував новий молодіжний проект «День молодіжного саморвядування».

Організатори повідомили, що 20 червня в призидії міської ради будуть засідати не депутати з чиновниками, а молодь міста. Будуть озвучені основні молодіжні проблеми та запропоновані шляхи їх вирішення.
Керівник проекту Олександр Рись доніс основну інформацію стосовно проекту. «Суть проекту полягає в тому, що 20 червня 2013 року в президії міської ради будуть засідати не депутати, а представники активної молоді. Будуть висвітлені найбільш значущі теми для молоді міста Чернігова та будуть подані пропозиції стосовно вирішення проблем та реалізації перспектив. Проект буде реалізовано в два етапи. Перший – інформаційний, вже стартував. Під час нього інформація про проект буде максимально розповсюджена серед молоді міста та зацікавлених жителів. Другий етап – це відбір доповідачів, розподіл їх на робочі групи, і, власне, засідання молодіжної ради 20 червня.
В’ячеслав Голуб, начальник відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради підкреслив, що основною задачею учасників проекту є донесення проблем сучасної молоді в Чернігові, пропозиції стосовно рішень цих проблем, та бачення молодіжної політики сьогодення та майбутнього. Слід відмітити, що відділ у справах сім’ї та молоді підтримує цей проект, але не втручається. Повну відповідальність за проект несуть саме організатори.
Ірина Соломаха, начальник відділу зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради, висловила сподівання, що молодь активно долучиться до проекту та надасть конкретні пропозиції по вдосконаленню молодіжної політики.
Наталія Завгородня, голова студради ЧДТУ, зауважила, що мета проекту зі сторони учасників – це підняття проблем молоді не тільки на словах, але й ні ділі, і пошук раціональних рішень. «Практика показує, що мислення сучасної молоді є нестандартним, і це є їх основною перевагою. Крім того, дуже важливо показати владі, що молодь не пасивна, а дієва, і у неї є реальні ідеї та ініціативи» - зазначила Наталія.
Для участі в проекті чернігівцям потрібно заповнити анкету (http://bit.ly/10ZLsmB), підготувати доповідь (робоча зустріч 13 червня) та озвучити свої ідеї у міській раді (молодіжна сесія 20 червня).
Проект реалізовують громадська ініціатива Клуб молодого політолога, ЧММГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради і команда молодіжних лідерів.
До реалізації проекту долучилися також молодіжні лідери та організації: Автошкола «Автолайф-25», студія «Print me», Приватна мовна школа, інтернет-ініціатива «Типовий Чернігів», телеканал «Дитинець», громадська організація «Студреспубліка».
КМП
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.