Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 12:25:40

20 червня чернігівські студенти візьмуть владу у свої руки

28.05.2013   18:06Агенцiя

В Чернігові стартував новий молодіжний проект «День молодіжного саморвядування».

Організатори повідомили, що 20 червня в призидії міської ради будуть засідати не депутати з чиновниками, а молодь міста. Будуть озвучені основні  молодіжні проблеми та запропоновані шляхи їх вирішення.

Керівник проекту Олександр Рись доніс основну інформацію стосовно проекту. «Суть проекту полягає в тому, що 20 червня 2013 року в президії міської ради будуть засідати не депутати, а представники активної молоді. Будуть висвітлені найбільш значущі теми для молоді міста Чернігова та будуть подані пропозиції стосовно вирішення проблем та реалізації перспектив. Проект буде реалізовано в два етапи. Перший – інформаційний, вже стартував. Під час нього інформація про проект буде максимально розповсюджена серед молоді міста та зацікавлених жителів. Другий етап – це відбір доповідачів, розподіл їх на робочі групи, і, власне, засідання молодіжної ради 20 червня.

В’ячеслав Голуб, начальник відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради підкреслив, що основною задачею учасників проекту є донесення проблем сучасної молоді в Чернігові, пропозиції стосовно рішень цих проблем, та бачення молодіжної політики сьогодення та майбутнього. Слід відмітити, що відділ у справах сім’ї та молоді підтримує цей проект, але не втручається. Повну відповідальність за проект несуть саме організатори.

Ірина Соломаха, начальник відділу зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради, висловила сподівання, що молодь активно долучиться до проекту та надасть конкретні пропозиції по вдосконаленню молодіжної політики.

Наталія Завгородня, голова студради ЧДТУ, зауважила, що мета проекту зі сторони учасників – це підняття проблем молоді не тільки на словах, але й ні ділі, і пошук раціональних рішень. «Практика показує, що мислення сучасної молоді є нестандартним, і це є їх основною перевагою. Крім того, дуже важливо показати владі, що молодь не пасивна, а дієва, і у неї є реальні ідеї та ініціативи» - зазначила Наталія.

Для участі в проекті  чернігівцям потрібно заповнити  анкету (http://bit.ly/10ZLsmB), підготувати доповідь (робоча зустріч 13 червня) та озвучити свої ідеї у міській раді (молодіжна сесія 20 червня).

Проект реалізовують громадська ініціатива Клуб молодого політолога, ЧММГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних  досліджень» за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради і команда молодіжних лідерів.

До реалізації проекту долучилися також молодіжні лідери та організації: Автошкола «Автолайф-25», студія «Print me», Приватна мовна школа, інтернет-ініціатива «Типовий Чернігів», телеканал «Дитинець», громадська організація «Студреспубліка».

КМП

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 10:50

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі 10:36

Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" 10:16

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходить Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

"Велике прибирання" на Чернігівщині: Богдан Боруховський прибирав берег р. Стрижень 10:10

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський спільно із Юрієм Болоховцем та Шустом долучився до проведення Міжнародного дня чистих берегів на Чернігівщині.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.