Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 12:11:30

Координаційний комітет погодив питання 32-ї сесії Чернігівської міської ради

28.05.2013   07:01

27 травня на засіданні координаційного комітету міської ради під керівництвом міського голови Олександра Соколова погоджено питання порядку денного 32-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання. До порядку денного наступної сесії міської ради включено 22 питання, підготовлені структурними підрозділами міськради.

Олександр Соколов зауважив, що серед них 3 питання, які є регуляторними актами: “Про внесення змін до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори”, “Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова”, “Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова”.

До порядку денного наступної сесії включено також низку земельних питань. Відомо, що Верховна Рада України схвалила Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку державної реєстрації речових прав на земельні ділянки державної та комунальної власності у зв’язку з їх розмежуванням”. Врегулювання цього питання на законодавчому рівні, зазначив міський голова, надасть можливість вирішувати на місцевому рівні земельні питання щодо передачі земельних ділянок у власність або користування.

Пленарне засідання 32-ї сесії Чернігівської міської ради шостого скликання відбудеться 7 червня 2013 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська,7). З відповідним розпорядженням Чернігівського міського голови Олександра Соколова можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради.

Протягом наступного тижня проекти рішень розглядатимуться на засіданнях постійних комісій міської ради.
 

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 10:50

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі 10:36

Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" 10:16

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходить Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

"Велике прибирання" на Чернігівщині: Богдан Боруховський прибирав берег р. Стрижень 10:10

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський спільно із Юрієм Болоховцем та Шустом долучився до проведення Міжнародного дня чистих берегів на Чернігівщині.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.