Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 11:42:39

Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України схвально оцінює концепцію реформування місцевого самоврядування

24.05.2013   12:21

23 травня в Навчально-методичному центрі профспілок відбулось засідання фахової майстерні Чернігівського регіонального відділення АМУ на тему: “Реалізація прав участі жителів населених пунктів у здійсненні місцевого самоврядування”, яке проходило в рамках проекту “ДІАЛОГ”.

У засіданні взяли участь секретар Чернігівської міської ради, координатор секції секретарів Чернігівського РВ АМУ Олег Шеремет, виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Віталій Косих, а також секретарі та керівники відповідних відділів міських та селищних рад.

Ключовим питанням засідання стало обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, зініційованої Радою регіонів України на чолі з Президентом України Віктором Януковичем. Його вже розглянуто та схвалено на загальних зборах обласної асоціації органів місцевого самоврядування “Ради Чернігівщини”, що пройшло в квітні під керівництвом голови обласної ради Анатолія Мельника.

О. Шеремет у своєму виступі ретельно проаналізував документ, наголосив на актуальності його впровадження, оскільки така реформа вкрай важлива для кожної людини, для кожного громадянина. Також він зазначив, що такі заходи допомагають розв’язувати проблеми з різних питань, які виникають у роботі органів місцевого самоврядування, сприяють продуктивному обміну досвідом, ефективному спілкуванню з колегами.

“Ми повинні керуватися інтересами громади. На сьогодні склалася така ситуація, що органи місцевого самоврядування не мають впливу на діяльність територіальних органів державної влади і не можуть спрямовувати їх діяльність на місцевому рівні на покращання життя територіальної громади, – наголосив секретар Чернігівської міськради. – А врегулювання цього питання Указом Президента України Віктора Януковича забезпечить узгоджену, ефективну та оперативну роботу органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади. Працюючи разом, ми зможемо багато зробити для нашої територіальної громади”.

Учасники засідання були ознайомлені також із нормативними документами з питань реалізації прав жителів у здійсненні місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 10:50

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі 10:36

Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" 10:16

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходить Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

"Велике прибирання" на Чернігівщині: Богдан Боруховський прибирав берег р. Стрижень 10:10

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський спільно із Юрієм Болоховцем та Шустом долучився до проведення Міжнародного дня чистих берегів на Чернігівщині.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.