Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 17:39:11

Українські політики знову намагаються заплямувати третій сектор

23.05.2013   10:11Агенцiя

Українські політики знову роблять спроби дискредитувати громадські організації, що отримують підтримку від міжнародних донорів, а також самих цих донорів.

Міжнародний фонд “Відродження” нагадує, що подібні спроби неодноразово були й раніше, одначе завжди зазнавали краху. Безпідставність і надуманість звинувачень у бік громадських і благодійних організацій була очевидна будь-якому незаангажованому спостерігачеві.

Фонд вимушений укотре нагадати історію зі створенням слідчої комісії парламенту, яка мала вивчити “втручання” НУО у внутрішньополітичну ситуацію в Україні. Її очолював представник Комуністичної партії Валерій Мішура. Зі звітом комісії 2004 року можна ознайомитися тут. Міжнародний фонд “Відродження” переконливо спростував факти, наведені у звіті.

У своїй діяльності фонд спирається на принципи прозорості та відкритості. Інформацію про всі підтримані проекти можна знайти на офіційному сайті, а також у річних звітах фонду.

21 травня лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко закликав створити в парламенті тимчасову слідчу комісію, щоб розібратися, “куди йдуть гроші грантоїдів”.

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини