Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 00:51:38

Обласна організація святкує 80-річчя з дня заснування УТОГ

21.05.2013   18:17

УТОГ є тим "мостом”, який поєднує людей нечуючих з інтересами і проблемами сучасного життя суспільства, зміцнює впевненість у завтрашньому дні.

21 травня в.о. заступника голови облдержадміністрації Леонід Подоляк взяв участь у святковому заході, присвяченому 80-річчю з дня заснування Українського товариства глухих. Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка Леонід Подоляк оголосив Подяки трудовому колективу Чернігівської обласної організації УТОГ та Чернігівського УВП УТОГ.

Також обласну організацію УТОГ привітали та вручили відзнаки голова Центрального правління Українського товариства глухих Юрій Максименко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка.

Звертаючись до присутніх Іван Коробка, зазначив: «Вашою невтомною працею збагачується економіка, соціальна сфера і культурно-духовне життя області й держави. Зокрема, лише Чернігівським учбово-виробничим підприємством УТОГ випускається більше ста найменувань товарів широкого вжитку…»

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу трудової і соціальної реабілітації інвалідів зі слуху та з нагоди 80-річчя від дня створення Українського товариства глухих Іван Коробка вручив Почесні грамоти обласної ради та нагрудні знаки до них розкрійнику матеріалів та крою Чернігівського учбово-виробничого підприємства УТОГ Володимиру Борисенку та перекладачу-дактилологу Чернігівської обласної організації УТОГ Тетяні Власкіній.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини