Триває реконструкція та будівництво музейно-меморіальних комплексів Чернігівської області
13 травня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів робочу нараду щодо освоєння коштів, виділених з державного бюджету для реконструкції та будівництва музейно-меморіальних комплексів області.
Зокрема, йшлося про музейно-меморіальний комплекс пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами, у м. Корюківка та Сосницький літературно-меморіальний музей О.П. Довженка.
Учасники наради доповіли про проведені підготовчі роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації, проектів землевідведення тощо.
Після обговорення було визначено етапи та окреслено строки виконання подальших кроків будівництва.
У нараді взяв участь в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.