15 травня рух транспорту через Красну площу буде перекрито
У зв’язку з проведенням у Чернігові загальноміських святкових заходів, присвячених “Дню Європи”, 15 травня 2013 року рух транспорту через Красну площу буде перекрито з 14.00 до 19.00 години.

Рух пасажирського транспорту: тролейбусів маршрутів – №1 ”Вокзал – Сіверянка”, №2 ”Завод ”Автодеталь” – вул. Шевченка”; автобусних маршрутів – № 10 ”Пивзавод – завод ”Силікат”, № 16 ”Вокзал – Дачі (Улянівка)”, № 27 ”Олександрівка – лікеро-горілчаний завод”, № 33 ”Річковий порт – ТЦ ”Епіцентр”, № 38 ”Вокзал – Сіверянка”, № 39 ”Олександрівка – кінотеатр ”Дружба”, № 44 ”Вул. Пухова – Зарічне”, буде здійснюватись по вулицям: Кирпоноса-Бєлінського-Преображенській-Пушкіна і далі за маршрутом.
Рух автобусів маршруту № 33 ”Річковий порт – ТЦ ”Епіцентр” у прямому напрямку буде здійснюватись за маршрутом проспект Миру – вулиці: Преображенській-Пушкіна-Г. Полуботка і далі за маршрутом.
Зміни в організації дорожнього руху будуть діяти 15 травня з 14.00 до 19.00 години під час проведення святкових заходів.
Управління транспорту та зв’язку міської ради просить автомобілістів та пасажирів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, планувати свої маршрути з урахуванням зазначених обмежень та дотримуватись Правил дорожнього руху.
За інформацією управління транспорту та зв’язку міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.