Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 15:30:37

Створення сприятливих умов для фізичного розвитку дітей

22.04.2013   12:56

18 квітня на базі дошкільного навчального закладу № 36 міста Чернігова пройшли спортивні змагання та естафета "Живемо не тужимо, з фізкультурою дружимо", присвячені Дню здоров'я.

Цього дня на спортивному майданчику змагалися діти старших груп дошкільного навчального закладу. За них уболівали молодші вихованці, батьки та вихователі.

Важливо зазначити, що колектив закладу постійно залучає підростаюче покоління до здорового способу життя. Саме на фізичному вихованні дітей акцентує увагу Президент України Віктор Янукович у своїх нових соціальних ініціативах "Діти - майбутнє України".

З метою реалізації на Чернігівщині нових соціальних ініціатив Глави держави головою обласної державної адміністрації видано відповідне розпорядження, яке передбачає проведення ряду заходів, спрямованих на створення сприятливих умов для розвитку дітей, поліпшення матеріального становища сімей з дітьми, їх соціальної підтримки та захисту, у тому числі - у частині фізичного розвитку дітей.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини