Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 00:00:36

Просвітяни Чернігова оновили керівництво організації

19.04.2013   10:44Агенцiя

18 квітня 2013 року в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповідника М.М. Коцюбинського відбулися звітно-виборні загальні збори Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Вели збори відомі просвітяни: голова Чернігівської обласної організації Української народної партії, народний депутат 4-го скликання Володимир Ступак, засновник, редактор і видавець газети «Світ - інфо» Петро Антоненко, директор Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.М. Коцюбинського Ігор Коцюбинський.

Зі звітом про роботу організації виступила голова міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, відома поетеса та громадський діяч Надія Галковська.

В обговоренні доповіді виступили Сергій Павленко, Станіслав  Журавель, Володимир Ступак, Петро  Антоненко, Інеса Вачнадзе, Сергій Богдан, Лариса Куровська, Віктор Лазар та інші, які висловили пропозиції та зауваження до роботи організації за звітний період.

В обговоренні чернігівських  просвітян центральною темою  стала не тільки активізація діяльності організації в умовах наступу шовіністичних, антидержавних сил на все українське та підготовка до відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка, а також і конкретна проблема перейменування вулиць у Чернігові. З цього приводу учасники зборів одноголосно прийняли «Звернення Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка до Чернігівської міської ради з приводу наруги над пам’яттю борців за волю і незалежність України».

Загальні збори доручили новообраному правлінню відновити  роботу комісії «Просвіти» по контролю за дотриманням законодавства про державну мову в діяльності державних, комунальних, приватних структур місті Чернігові.

Загальні збори просвітяни міста  Чернігова вкотре засвідчили, що є  об’єднанням усіх патріотичних і національно-демократичних сил незалежно від їх політичної приналежності, а не пропагандистським підрозділом якось однієї партії.

Головою Чернігівського міського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка обрано Андрія Глухенького, заступниками Ігоря Коцюбинського та Надію Галковську.

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.