В Прес-клубі "Просвіта" відбулася прес-конференція на тему: "Згубність нового Закону про вибори"
Представники політичних партій та громадських організацій виступили зі зверненням до громадськості проти "нового" закону про вибори народних депутатів.
Олександр Ясенчук, координатор громадської ініціативи "Оновлення країни" запевнив, що "новий" Закон порушує право громадян на вибір:
"Нещодавно відбулася подія, яка може змінити історію нашої країни. Нажаль, у Верховній Раді України, як більшість, так і меншість підтримали закон про вибори народних депутатів. Вони встановили прохідний бар'єр у 5%, а означає, що для них думка у 50% громадян України нічого не значить".
Олексій Корж, голова громадської організації "Наша Русь" погодився. Що закон, який прийняли може вплинути на подальший розвиток держави:
"Зрозуміло, що Закон поганий, але якщо вони так вирішили, не запитавши у нас громадян, тоді ми будемо конкретно запитувати з кожного новообраного депутата".
Документ підписали 7 громадських організацій та політичних партій: громадська ініціатива "Оновлення країни", громадська організація "Наша Русь", громадська організація "Просвіта ім.. Т.Г. Шевченка", молодіжна організація "Чернігівське Студентське Братство", молодіжна організація "Молода Просвіта", "Українська Студентська спілка", політична партія "Українська республіканська партія".
Нагадаємо, що 18 листопада 2011 року Верховна Рада України прийняла у цілому закон України "Про вибори народних депутатів". "За" проголосували 366 депутатів.
Останні новини Чернігівщини
Про контроль за використанням бюджетних коштів - на зустрічі з начальником Північного офісу Держаудитслужби в області 09:31
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус зустрівся з керівником управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександром Кондрашовим.
Пропонувала купити неіснуючі автомобілі: на Чернігівщині поліція скерувала до суду справу серійної шахрайки 09:10
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо зловмисниці, яка ошукувала двох своїх знайомих, пропонуючи їм пригнати неіснуючі легкові автомобілі з-за кордону. Жінці загрожує до п’яти років позбавлення волі.
В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39
Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.