Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 01:33:58

Через жіночі ініціативи на Городнянщині до ефективного лідерства

18.04.2013   07:37Агенцiя

Прес-конференція, присвячена початку реалізації спільної ініціативи виконкому Городнянської міської ради та громадської організації Центр “Доброчин”, відбулась 17 квітня в м. Городня.

Ініціатива “Сильна жінка – сильна громада” має на меті сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку міста Городня шляхом розвитку лідерських якостей та навичок у жінок-активісток для участі в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Ініціативу представили Городнянський міський голова Андрій Богдан, юрист міської ради Ірина Підлісна, голова правління Центру “Доброчин” Наталія Дрозд та експерт і тренер ініціативи Олександр Підгорний.

В Городні жінки беруть активну участь в усіх сферах життя, в тому числі вони зацікавлені і в економічному розвитку міста, і в покращенні його благоустрою. В Городнянській міський раді 43% депутатів – жінки. Жінки також очолюють більшість існуючих вуличних, домових комітетів, кооперативів. Тому Ініціатива покликана підвищити спроможність жінок-лідерок у сфері активізації життя громад та залучити їх до участі у вирішенні питань місцевого значення через діяльність ОСНів.

На прес-конференції, крім журналістів, були присутні жінки, що мають активну життєву і громадську позицію: депутати, керівники вуличних та домових комітетів, які знають про існуючі проблеми та готові докласти зусиль для їх вирішення, проте потребують допомоги щодо підвищення професійної спроможності. Вони були запрошені до участі в спеціалізованих тренінгах, на яких отримають знання і навички, що дозволять їм реалізувати свої здібності та збільшити свій внесок у розвиток міста.

Проект “Місцевий економічний розвиток міст України” здійснюється Федерацією канадських муніципалітетів у партнерстві з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Канадське агентство міжнародного розвитку (КАМР) та Федерацію канадських муніципалітетів (ФКМ).


Дмитро Підгорний, Центр “Доброчин”

Останні новини Чернігівщини

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

Поліція Чернігівщини розслідує обставини загибелі чотирьох людей внаслідок вибуху 17:28

Ввечері 1 жовтня до поліції надійшло повідомлення про те, що четверо мешканців села Киїнка Чернігівського району поїхали автомобілем у невідомому напрямку і перестали виходити на зв’язок.

2 жовтня - цей день в Україні і світі

2 жовтня - цей день в Україні і світі 17:25

ДЕНЬ 221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 221 RUSSIAN AGRESSION

Сприяв ворогу у здійсненні збройної агресії проти України 22:18

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури 30.09.2022 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Буянки Чернігівського району за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану та незаконного зберігання вибухових речовин без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України).

Трофейна російська техніка тепер захищатиме чернігівську землю 22:13

Вісімнадцять одиниць ворожої техніки стали трофеями військовослужбовців оперативного командування «Північ» під час активної фази оборони обласного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини