Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 07:12:23

У Чернігові готуються до відзначення Дня Перемоги

11.04.2013   13:07

У Чернігові триває підготовка до відзначення 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Міський голова Олександр Соколов взяв участь у засіданні організаційного комітету в Чернігівській облдержадміністрації, де також обговорювалася підготовка до відзначення 70-річчя визволення України та 70-річчя Перемоги упродовж 2014-2015 років.

За словами міського голови, на сьогодні у Чернігові проживають понад 12 тис. ветеранів війни, у тому числі понад 2 тис. інвалідів війни. Органи місцевого самоврядування прагнуть приділити представникам старшого покоління належну увагу та турботу. У розпорядженні міського голови стосовно відзначення цих пам'ятних дат звертається увага на проведення зустрічей з ветеранами у районах міста, а також на підприємствах, в організаціях та установах.

Окремо зроблено акцент на впорядкуванні місць поховання невідомих солдатів, пам'ятників і пам'ятних знаків, меморіалів, обелісків. Ця робота проводиться систематично.

"У рамках відзначення 70-ої річниці визволення Чернігова і Чернігівщини від фашистських загарбників плануємо відкрити кілька меморіальних дошок на будинках, у яких жили Герої Радянського Союзу. Зараз у місті встановлено 35 таких меморіальних дошок", - зазначив О.Соколов.

У рамках святкування 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні планується проведення ХІ міського фестивалю культури і мистецтв "Чернігівська весна". Традиційно відбудуться покладання квітів у сквері імені М.Попудренка та на Меморіалі Слави, урочиста хода, тематично-концертна програма до Дня Перемоги і святковий феєрверк на Красній площі. Основною буде концертна програма на центральній площі міста, проте урочисті заходи також відбудуться у ще чотирьох мікрорайонах Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини