Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 11:09:01

На Чернігівщині відкриваються нові дошкільні навчальні заклади

29.03.2013   08:12

Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика 28 березня під час підбиття підсумків обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Вихователь року”.

Він відмітив, що завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації та місцевого самоврядування за час дії обласної цільової Програми розвитку дошкільної освіти кількість дитячих садків збільшилася на 45 одиниць. На базі діючих дошкільних навчальних закладів відкрито 36 додаткових груп.

З початку 2013 року розпочали свою діяльність дошкільні заклади в с. Вороб’ївка Новгород-Сіверського та с. Поділ Срібнянського районів. На часі відкриття дошкільних навчальних закладів в інших населених пунктах нашої області.

“Президент України у нових соціальних ініціативах: “Діти – майбутнє України” наголошує на необхідності розширення мережі дошкільних навчальних закладів, що дасть можливість забезпечити місцями до 85% дошкільнят. Тож із завданням Глави держави Чернігівщина має впоратися”, – підкреслив в.о. заступника голови облдержадміністрації.

За його словами, обласний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних закладів “Вихователь року” ще раз підтверджує, що в системі освіти області працюють активні, талановиті, творчі педагоги, новатори педагогічної справи.

Юрій Музика подякував усім вихователям за особистий внесок у справу державної ваги, терпіння і сумлінність у виконанні високої місії – вихованні підростаючого покоління, побажав нових звершень і натхнення та вручив дипломи лауреатам і переможниці обласного етапу, яка представлятиме Чернігівщину на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу “Вихователь року”.

Слід зазначити, що Всеукраїнський конкурс “Вихователь року” започатковано з метою підвищення престижності праці вихователів дошкільних навчальних закладів, їхньої ролі у розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриття творчого потенціалу педагогів в Україні.

На теренах області у відбірковому етапі конкурсу взяли участь 90 вихователів з усіх куточків Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини