Засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності
23 листопада заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у роботі засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.
На засіданні, яке провів голова комісії Микола Стрілець, було розглянуто двадцять питань порядку денного, з яких депутатів поінформував начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко. Вони стосувалися надання дозволів комунальним підприємствам на списання з балансу майна, встановлення для окремих організацій зменшеного розміру плати за оренду приміщень у будівлях комунальної власності області тощо.
Також комісія погодила пропозиції до плану своєї роботи на 2012 рік, розглянула інформацію про стан надходження платежів від приватизації та відчуження майна спільної власності територіальних громад області у 2011 році.
Найбільш гострі дискусію викликало питання «Про розгляд звернення ТОВ «Екологія-Сервіс» про включення цілісного майнового комплексу бази відпочинку у м. Ялта до переліку об’єктів приватизації». Після його детального обговорення члени комісії прийняли рішення щодо задоволення заяви ТОВ «Екологія-Сервіс» за умови надання погоджень відповідними органами виконавчої влади та місцевого самоврядування за місцем розташування об’єкту.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.