Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:27:19

Про стан бібліотечної системи міста, її проблеми та перспективи говорили бібліотекарі під час зустрічі з народним депутатом України Сергієм Андросом

23.11.2011   12:06

Сергій Андрос став читачем бібліотеки ім.Коцюбинського.

Сергій Андрос став читачем бібліотеки ім.Коцюбинського

Сергій Андрос став читачем бібліотеки ім.Коцюбинського

Зустріч проходила 22 листопада в міській бібліотеці ім. Коцюбинського, читачем якої і став сьогодні депутат-регіонал з "легкої" руки директора міської ЦБС Ніни Власенко. До речі, господарі подбали не тільки про залучення такого читача, а й, дізнавшись про хобі, подарували енциклопедію мисливця.

Спочатку Ніна Іванівна розказала гостю про історію створення та сьогодення міської бібліотечної системи. Так, до її складу входять 13 бібліотек, читачами яких є 37 тисяч городян, дві третини - це діти та юнацтво. Розповідь була не лише про здобутки та досягнення, але й про проблеми. А головних та найбільш важко вирішуваних серед них дві. Перша стосується прибудови приміщення до бібліотеки ім.Коцюбинського, а друга - за останні 30 років в місті не було побудовано жодної бібліотеки, а мікрорайон Масани, взагалі, не може похвалитися її  наявністю. "Ми не село, не глибинка, ми повинні розвиватися", - переконана Ніна Власенко.

Поповнення бібліотечних фондів - це третя проблема, що додається до тих двох. Книги дорожчають, а коштів на їх придбання виділяється мало. "Треба або зупинити ціни на книги, або збільшувати бюджет", - каже директорка ЦБС.

У своєму виступі Сергій Андрос запевнив бібліотекарів, що це не передвиборні походи, а зустрічається з людьми він з метою зрозуміти як живуть, з якими проблемами вони стикаються на підприємствах та в колективах. "Я живу в нашому місті і я хочу допомогти нашому місту", - наголосив народний депутат.

Сергій Олександрович подякував бібліотечним працівникам за працю та сумлінне виконання обов'язків по збереженню та примноженню читачів. Сам він з повагою ставиться до книги та читати любить з дитинства. Хоча зараз через зайнятість менше, але все одно читає. 

Щодо проблем, які були озвучені директором, депутат-регіонал запропонував наступне. Щодо прибудови до бібліотеки Коцюбинського - перегляд проекту і розгляд можливості виділення з бюджету коштів на його реалізацію. "Я готовий взяти на себе місію по організації контакту з міською владою, - сказав С.Андрос. - В цьому питанні потрібно підходити професійно. Переконатися, що проект відповідає нинішнім цінам. Бо якщо з бюджету будуть виділені гроші, а за нинішньою вартістю на ці гроші можна купити лише двері та вікна. Я з цього питання буду розмовляти з депутатами, з міським головою і сподіваюся, що наступного року якщо це буде пріоритетним об'єктом, то думаю, що не існує не вирішуваних питань".

На думку депутата бібліотеку в мікрорайоні Масани також можна створити, але потрібно щоб виконувалися дві умови: можливість міського бюджету утримувати цю установу та наявність необхідності в ній. "Питання важливе, думаю його можна буде вирішити, але за нормальної фінансової можливості", - запевнив Сергій Андрос.

Ще довго спілкувалися бібліотекарі з гостем. І про виплату зарплат бюджетникам, і про бюджет на наступний рік, і про комунальні проблеми, і про бібліотечні фонди і просто про життя. Зустріч вийшла дуже тепла і корисна для обох сторін.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.