Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 05:41:59

Міський голова Чернігова доручив забезпечити роботу громадського транспорту

23.03.2013   18:33

Чернігівський міський голова Олександр Соколов у зв'язку із погіршенням погодних умов провів термінове засідання міської комісії з питань надзвичайних ситуацій.

У її роботі взяли участь заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віктор Геращенко та начальник Управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Вадим Шулюк.

О.Соколов закликав керівників міських підприємств і служб зосередити увагу на забезпеченні життєдіяльності міста, насамперед, забезпеченні безперебійної роботи громадського транспорту. Адже сьогодні через складні погодні умови на міські маршрути не вийшли тролейбуси, із 43 маршрутів громадського транспорту працюють 24, із 360 одиниць транспорту - тільки 140.

"У понеділок робота громадського транспорту має бути нормалізована", - наголосив керівник міста. Він дав доручення розподілити між підприємствами та організаціями різних форм власності розчищення вулиць від снігу і цим забезпечити проїзд громадського транспорту. До прибирання вулиць Чернігова також буде залучено 200 військовослужбовців 8-го навчального центру Державної спеціальної служби транспорту.

Представники комунальних служб Чернігова в умовах надзвичайної ситуації працюватимуть у цілодобовому режимі. Освітлення міста вночі не відключатиметься.
Також Чернігівський міський голова наголосив на необхідності забезпечити у цих умовах належну роботу дитячих садків, шкіл, лікарень, "швидкої допомоги".

О.Соколов звернувся до чернігівців поставитися з розумінням і за можливості, на вихідних залишатися вдома, а ще допомогти комунальникам прибрати прибудинкові території.

24 березня о 16.00 теж відбудеться засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій.
 

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини