"Коментарі": Хоменко вперше двічі перший
Третій рік поспіль "Коментарі" складають для своїх читачів рейтинг керівників регіонів України
Лідерами 2012 за сумарними результатами по двадцяти критеріям стали керівники Волинської, Чернівецької та Тернопільської областей - Борис Клімчук, Михайло Папієв та Валентин Хоптян. А найгірші показники виявилися у губернаторів Луганської, Черкаської та донецької областей - Володимира Пристюка, Сергія Тулуба і Андрія Шишацького.
Місця регіонів за кожним з критеріїв, підраховані "Коментарями" на основі офіційної інформації Гостата України та його територіальних підрозділів. Уточнена методика складання рейтингу описана в № 23 (313) від 8 червня 2012 року.
Голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко, який не піднімався до 2012-го вище трійки відстаючих, минулий рік закінчив на 21-му рекордному для себе місці (-24,5 бали).
Рецепт локального успіху полягає в двох показниках - найбільше падіння споживчих цін при найкращій динаміці зарплат.
За підсумками 2012 року на Чернігівщині була зафіксована дефляція в розмірі 1,1% (при інфляції в середньому по Україні 0,6%). Зокрема, найбільше подешевшали рис (на 27,1%), овочі (на 22,4%), цукор (на 22%) і яйця (на 19,4%). На 10,9-11,2% знизилися ціни на масло і продукти переробки зернових.
Тим часом реальні зарплати в області зросли за рік на 18,4% при середньоукраїнському показнику 14,4%.
На цьому короткий огляд досягнень закінчується. Найвища серед усіх регіонів смертність, найнижча народжуваність, передостаннє місце за динамікою кадрів, четверте знизу - по освоєним капітальним інвестиціям, попадання в п'ятірку регіонів з найвищим рівнем вимушеної неповної зайнятості.
До цього "букету" можна додати невисоку динаміку роздрібної торгівлі та сфери послуг, непереконливі фінансові результати підприємств, невисокий рівень фінансування субсидій за ЖКП.
http://comments.ua/money/392857-reyting-gubernatorov-2012.html

Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.