Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:19:31

Про підсумки роботи обласного відділення Фонду

22.11.2011   19:17Агенцiя

Підсумки роботи обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за 9 місяців 2011 року обговорено на нараді з директорами та завідувачами фінансових відділів – головними бухгалтерами міської та міжрайонних виконавчих дирекцій, яка відбулася 22 листопада у м. Чернігові.

Відкриваючи нараду, директор виконавчої дирекції П.І. Савич, привітав присутніх із високими нагородами з нагоди 10-річчя утворення Фонду, у тому числі з нагородою колективу обласного відділення – Подякою Фонду.


Учасниками наради було розглянуто низку питань, у тому числі, про виконання бюджету обласного відділення Фонду за 9 місяців 2011 року та інші. Зокрема, відзначалося, що запровадження з 1 січня 2011 року Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” кардинально змінило діючий порядок сплати внесків до соціальних фондів та внесло корективи до механізму фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду згідно наданих заяв – розрахунків страхувальників, яких за 9 місяців до робочих органів обласного відділення подано 14,5 тисяч на загальну суму 65,6 млн. грн., у тому числі: по тимчасовій непрацездатності, вагітності і пологах, на поховання. Всі заяви – розрахунки профінансовано своєчасно – протягом десяти робочих днів після їх надходження.

Для упередження незаконного витрачання коштів Фонду по всіх заявах – розрахунках забезпечено щоденний контроль та моніторинг заявлених страхувальниками сум, з’ясовуються причини перевищення розміру середньоденної допомоги над середньоденною заробітною платою, яка склалася у страхувальника за підсумками роботи за минулий рік, більше, ніж у 1,5 рази. Як наслідок, зменшено фінансування на суму 67,3 тис. грн.

В результаті узгоджених дій органів влади, роботодавців, профспілок, міської і міжрайонних виконавчих дирекцій на фінансування оздоровлення дітей використано 5,7 млн. грн., що дало змогу за участю коштів Фонду оздоровити 8,6 тисяч дітей шкільного віку в дитячих закладах оздоровлення як Чернігівської області, так і за її межами.

Удосконалено роботу по упередженню неправомірного віднесення витрат по невиробничому травматизму і виявлення фактів приховування виробничого травматизму. Робочими органами відділення, згідно повідомлень страхувальника, по кожному випадку з’ясовуються причини отримання травми та шляхом здійснення аналізу, на підставі витребуваних документів та інформації згідно первинної медичної документації під час вибірки в лікувально – профілактичних закладах, приймається участь в розслідуванні нещасного випадку (по страхувальниках з „групи ризику”) або складається відповідна довідка. В разі виявлення розбіжностей і фальсифікацій, фінансування по таких випадках не надається.

На нараді визначено шляхи покращення роботи обласного відділення Фонду.


Є. Столєтов, виконавча дирекція обласного відділення Фонду

 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.