Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 21:06:28

Що зробили депутати від Чернігівщини за 100 днів роботи?

19.03.2013   07:19Агенцiя

Чернігівський освітній центр “Ініціатива” в партнерстві з прес-клубом “Чиста політика” та проектом “Чернігівський монітор” ініціюють проведення наприкінці березня 2013 року круглого столу на тему столу “100 днів роботи парламентарів Чернігівщини: перші підсумки”.

Адже саме в цей час виповнюється 100 днів з моменту набрання повноважень діючим корпусом нардепів Верховної Ради (12 грудня 2012 року).

Під час роботи круглого столу чернігівським журналістам, експертам, політологам та всім зацікавленим буде представлена, зокрема, інформація проекту “Профілі Чернігівських політиків” <http://pik.cn.ua/profily/2/>, який реалізує Чернігівський освітній центр “Ініціатива”. Додамо, що завданням проекту є постійний моніторинг діяльності політиків пов’язаних з Чернігівською областю та донесення об’єктивної інформації до жителів регіону.

У зв’язку з цим ЧОЦ “Ініцатива” звернувся з офіційними запитами про отримання інформації до народних депутатів-мажоритарників з Чернігівщини.

Валерій Дубіль, Владислав Атрошенко, Ігор Рибаков, Олег Ляшко, Іван Куровський та Микола Рудьковський отримали наступні запитання:
- Хто помічники-консультанти народного депутата ( штатних чи громадських засадах)?
- Які адреси приймальні народного депутата та графіку її роботи?
- Кількість візитів депутата в округ та кількість зустрічей з виборцями округу?
- Які пункти передвиборчої програми вдалося виконати депутату за перші 100 днів роботи на посаді? Які пункти передвиборчої програми знаходяться в процесі виконання?

На основі отриманих відповідей та моніторингу відкритих джерел ЧОЦ “Ініціатива” сформує відповідні діаграми рівня виконання своїх передвиборчих обіцянок народними депутатами від Чернігівщини за перші 100 днів роботи.

Крім того під час проведення круглого столу будуть представлені результати Проекту “Гола правда” від чернігівських депутатів: незручні запитання читачів – відверті відповіді обранців” є власною ініціативою інформ-агенції “Чернігівський монітор”.

Про час і місце круглого столу буде повідомлено додатково.
 

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ