Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 00:54:45

Що зробили депутати від Чернігівщини за 100 днів роботи?

19.03.2013   07:19Агенцiя

Чернігівський освітній центр “Ініціатива” в партнерстві з прес-клубом “Чиста політика” та проектом “Чернігівський монітор” ініціюють проведення наприкінці березня 2013 року круглого столу на тему столу “100 днів роботи парламентарів Чернігівщини: перші підсумки”.

Адже саме в цей час виповнюється 100 днів з моменту набрання повноважень діючим корпусом нардепів Верховної Ради (12 грудня 2012 року).

Під час роботи круглого столу чернігівським журналістам, експертам, політологам та всім зацікавленим буде представлена, зокрема, інформація проекту “Профілі Чернігівських політиків” <http://pik.cn.ua/profily/2/>, який реалізує Чернігівський освітній центр “Ініціатива”. Додамо, що завданням проекту є постійний моніторинг діяльності політиків пов’язаних з Чернігівською областю та донесення об’єктивної інформації до жителів регіону.

У зв’язку з цим ЧОЦ “Ініцатива” звернувся з офіційними запитами про отримання інформації до народних депутатів-мажоритарників з Чернігівщини.

Валерій Дубіль, Владислав Атрошенко, Ігор Рибаков, Олег Ляшко, Іван Куровський та Микола Рудьковський отримали наступні запитання:
- Хто помічники-консультанти народного депутата ( штатних чи громадських засадах)?
- Які адреси приймальні народного депутата та графіку її роботи?
- Кількість візитів депутата в округ та кількість зустрічей з виборцями округу?
- Які пункти передвиборчої програми вдалося виконати депутату за перші 100 днів роботи на посаді? Які пункти передвиборчої програми знаходяться в процесі виконання?

На основі отриманих відповідей та моніторингу відкритих джерел ЧОЦ “Ініціатива” сформує відповідні діаграми рівня виконання своїх передвиборчих обіцянок народними депутатами від Чернігівщини за перші 100 днів роботи.

Крім того під час проведення круглого столу будуть представлені результати Проекту “Гола правда” від чернігівських депутатів: незручні запитання читачів – відверті відповіді обранців” є власною ініціативою інформ-агенції “Чернігівський монітор”.

Про час і місце круглого столу буде повідомлено додатково.
 

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини