Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:12:13

Виконком міської ради схвалив Програму зайнятості населення м. Чернігова на 2012-2013 роки

22.11.2011   17:26Агенцiя

З метою пом’якшення соціально-економічних наслідків безробіття у м. Чернігові виконавчий комітет міської ради на засіданні 21 листопада схвалив розроблену робочою групою Програму зайнятості населення м. Чернігова на 2012-2013 роки та вирішив внести її на розгляд міської ради.

З основними положеннями Програми ознайомив директор міського центру зайнятості Олександр Зевченко. У Програмі враховані загальнодержавні та регіональні заходи щодо мінімізації кризових явищ, зростання добробуту населення, забезпечення продуктивної зайнятості, розвитку трудового потенціалу.

Документ узагальнює дані аналізу і очікуваного розвитку трудо-ресурсної ситуації в місті, намічає шляхи регулювання зайнятості, визначає напрямки цільового та прозорого використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття.

Головною метою Програми є упередження і подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості населення та на ринку праці міста, сприяння формуванню та розвитку продуктивної зайнятості населення в умовах складної економічної ситуації, недопущення масового безробіття, поліпшення якості обслуговування населення з метою поступового досягнення європейських стандартів надання послуг жителям міста, підвищення ефективності системи соціального захисту населення від безробіття.

Реалізація заходів Програми зайнятості населення м. Чернігова на 2012-2013 роки забезпечується шляхом скоординованих дій міської ради, її виконавчого комітету, міського центру зайнятості, роботодавців, профспілок та інших зацікавлених організацій міста.

У результаті виконання Програми очікується, зокрема, досягти створення 5600 нових робочих місць на кінець 2012 року та 5700 – на кінець 2013 року.

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини