У Чернігові обговорили стан зеленого господарства міста
Догляд за зеленими насадженнями Чернігова ґрунтується на сучасних досягненнях науки. Про це йшлося у міській раді під час засідання “круглого столу” щодо сучасного стану зеленого господарства міста та шляхів його покращання.
Чернігівський міський голова Олександр Соколов підкреслив, що Чернігів має залишатися містом, де дбають про парки та сквери, створюючи відповідну атмосферу міського середовища. Задля цього кошти на утримання зелених насаджень міста поступово збільшуються. Якщо у 2011 році витрати на утримання 1 га зелених насаджень Чернігова складали 1,8 тис. грн., то у 2012 році – 5 тис. грн., а нинішнього року сума має зрости до 6,6 тис. грн. Також керівник міста позитивно оцінив діяльність КП “Зеленбуд”.
Начальник підприємства Володимир Брайко повідомив, що працівники підприємства готові докладати усіх зусиль, щоб Чернігів і надалі залишався зеленим квітучим містом. Зокрема, у штаті з’явилася посада ландшафтного дизайнера. На роботу запрошено молодого спеціаліста після закінчення вузу.
Крім того, у 2013 році продовжиться робота щодо боротьби із балканською міллю, яка знищує каштани. Для цього виділено близько 400 тис. грн., яких вистачить для лікування 1,5 тис. каштанів. Всього у Чернігові ростуть 3 тис. каштанів. Загалом зелені насадження у Чернігові складають 27% від загальної площі міста, займаючи 2,1 тис. га.
У Чернігові 14-15 березня пройшло виїзне засідання Ради директорів корпорації “Укрзеленбуд”, у якому взяли участь представники Вінниці, Львова, Донецька, Миколаєва, Хмельницького та інших міст України. Вони поділилися досвідом діяльності щодо озеленення міст.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.