Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 05:38:10

Делегація КНР на Новгород-Сіверщині

21.11.2011   20:25Агенцiя

19 листопада на Н.-Сіверщині побував Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Чжан Сіюнь. Він ознайомився з історичними пам'ятками нашого краю та промисловими об'єктами регіону.

Делегація КНР на Новгород-Сіверщині

Делегація КНР на Новгород-Сіверщині

Надзвичайний та Повноважний посол Китайської Народної Республіки Джан Сіюнь приїжджав до Новгорода-Сіверського на запрошення голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка. За українською традицією шанованого гостя зустріли з хлібом та сіллю.

 

Зустріч за круглим столом пана посла з керівництвом району та представниками облдержадміністрації відбулася в приміщенні готелю "Слов’янський". Голова Новгород-Сіверської РДА В'ячеслав Кауфман ознайомив гостя з історією сіверського краю та промисловістю.

Пан посол відзначив, що зважаючи на сказане, Новгород-Сіверщина має великий потенціал для співробітництва китайських та українських бізнесменів. Представники обох сторін обмінялися подарунками на знак подальшої плідної співпраці. Також Надзвичайний Посол побував на крейдяному кар’єрі ПрАТ "Завод будівельних матеріалів", цікавився якістю та об'ємами покладів крейди на Н.-Сіверщині. Відвідав посол і історичну пам'ятку Н.-Сіверського Спасо-Преображенський монастир, музей "Слово о полку Ігоровім".

Чжан Сіюнь -  Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні : "Враження дуже гарні, розповідали про промисловість, і не лише про будматеріали, про сільське господарство. Коли ми сюди їхали, ми бачили ці поля. Зараз розповідають про історію міста, його культуру. На мою думку, це дуже гарне місто. В майбутньому, я вважаю, це буде великий промисловий центр, який відбудує свою економіку. Тому я дуже задоволений тим, що в керівництві району є зацікавленість в співпраці з китайськими бізнесменами."

В своєму інтерв'ю Повноважний Посол відмітив, що мету візиту до Н.-Сіверського він успішно виконав і зустріччю залишився задоволений. За його словами, зараз час найкращих стосунків між Україною та Китаєм.

Пряме завдання його посольства - допомогти  китайським бізнесменам краще пізнати правове поле України, визначити конкретні потенціали і конкретні об'єми для взаємовигідної співпраці. На Н.-Сіверщині він побачив великий простір для спільної роботи китайських і українських бізнесменів.

 

 

 

 

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.