Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 03:08:26

Аверченко та Тарасовець удар не тримають?

06.03.2013   18:03

Дві останні події - інформація проте, що чернігівський УДАР не розрахувався з партійцями за парламентські вибори та голосування Станіслава Драгеля, ігноруючи позицію однопартійців говорять що в цієї молодої партструктурі вже існує певна криза.

averchenko

averchenko

Як повідомив Інтернет-видання "Чернiгiвщина: події і коментарі" чернігівський УДАР не розрахувався з партійцями за вибори. "Головним питанням яке ставили члени партії, присутньому на зборах голові обласної організації, народному депутату Сергію Аверченку, полягало в розрахунку за роботу на виборах".

Цікаво, що народний обранець проблему переклав на київське керівництво - "Аверченко запевнив, що знає про цю проблему і що в Києві також знають про це… Народний депутат пообіцяв найближчим часом вирішити це питання. "Я останню сорочку з себе зніму, але з людьми розрахуюсь", - переконував присутніх Сергій Аверченко. Він також додав, що найближчим часом під час зустрічі  з Віталієм Кличком це питання буде одним з основних.

5 березня першим заступником Чернігівського міського голови затверджено Сергія Олександровича Андроса, народного депутата України 5-го і 6-го скликання, обраного від Партії регіонів.

При обговоренні кандидатури, депутат від фракції УДАР Костянтин Іванов заявив, що ударівці (3 депутати) не будуть підтримувати кандидатуру Андроса. Іванов заявив, що внесення Андроса відбувалося Соколовим не прозоро і кулуарно."

Після обговорення внесеної кандидатури 34 депутати проголосували за затвердження Сергія Андроса першим заступником міського голови, 10 депутатів - утрималися. Серед тих, хто "за" - Драгель Станіслав, член партії "УДАР". Жодної реакції від міського та обласного партійного керівництва… Та і яка може бути реакція, коли група Тарасівця утрималася, а не голосувала проти, як реальна опозиція. Та і їхні голоси погоді не робили.

Як повідомляє обласний осередок партії - у місцевих радах Партія "УДАР Віталія Кличка" в Чернігівській області  на сьогодні представлена 21 депутатом. В обласній раді працює 3 депутати, в районних радах міста - 7 депутатів та радах міст Чернігів та  Ніжин 7 депутатів-ударівців, четверо "ударівців" працюють в Чернігівській районній раді.  Депутатські фракції  Партії "УДАР Віталія Кличка" створені в Чернігівській обласній раді, Чернігівській міській та Ніжинській міській радах. Небагато, але якщо для них головне комфорт, а не партійні інтереси, то виборець їх не зрозуміє.
 

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини