Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 02:15:14

Чернігівці вже пізнають в обличчя першого віце-прем'єра України

06.03.2013   15:06

А як забути обличчя людини, яку ти зустрічаєш зранку і ввечері, поспішаючи на роботу чи з роботи, ідучи просто у справах або прогулючись вулицями міста?

bigarbuzova

bigarbuzova

Так і з віце-премєром. Лайт-сіті на центральних вулицях міста інформують чернігівців про відомий в Україні глянцевий журнал, на першій обкладинці якого і зображений пан Арбузов. Ця рекламна методика відома вже давно.

Зрозуміло, що невелика кількість читачів обласного центру купить цей журнал і прочитає інтерв'ю Сергія Арбузова. Але проходячи щодня повз рекламних матеріалів, на яких можна роздивитися лише надпис "Сергій Арбузов" та портрет, чернігівці запам'ятають хто це і як він виглядає. Хоча якби провести опитування ще два-три роки тому, мабуть знайшлося мало людей в Україні, які могли б відповісти на запитання: "Хто такий Сергій Геннадійович Арбузов?". Адже ще до 2010 року, поки він не з'явився у НБУ про нього згадували лише фінансисти.
 
24 грудня 2012 року Президент України призначив Сергія Арбузова першим віце-прем'єр міністром України. І більшість політологів вважає, що саме він є майбутнім прем'єр-міністром України.

Ця рекламна методика швидкого "розкручення маловідомих осіб" довела свою ефективність у багатьох рекламних кампаніях. Вона дієва у тих випадках, коли людина бажає нагадати про себе, щось підтвердити або спростувати. На жаль, у нашому місті таку методику використовують тільки політики загальнонаціонального масштабу. Причому головною проблемою скоріш за все є не відсутність вільних бігбордів чи лайт-сіті, а саме друкованих журналів з кольоровою обкладинкою суспільно-політичного спрямування, бо політику із серйозним "меседжем" важко уявити на глянцевій обкладинці розважального журналу.

Але така можливість є! Редакція інформаційно-аналітичного журналу "Чернігівський монітор" пропонує скористатися можливістю і застосувати таку методику в нашому місті. Ви можете замовити випуск журналу з накладом, який вам потрібний, з адресною розсилкою чи без. Крім того Ви зможете використовувати першу сторінку журналу для розміщення на біг-бордах та лайт-сіті або замовити це у нас.

Контакти: 050-954-83-54, 098-914-91-52, ел.пошта: cg.monitor@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).